Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Architektury i Wzornictwa
Politechnika Koszalińska
  • Miejsce: Koszalin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Rektor Politechniki Koszalińskiej
ogłasza K O N K U R S na stanowisko ASYSTENTA w Katedrze Wzornictwa Wydziału Architektury i Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej
w dziedzinie SZTUKI w dyscyplinie: SZTUKI PLASTYCZNE I KONSERWACJA DZIEŁ SZTUKI

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w Ustawie z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. 2018 poz. 1668 z póź. zm.), oraz w Statucie Politechniki Koszalińskiej §50 i odpowiadają następującym kryteriom kwalifikacyjnym

Nasze wymagania

  • a. posiadają co najmniej tytuł magistra (lub równorzędny) w dyscyplinie sztuk plastycznych (sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki) w zakresie wzornictwa
  • predyspozycje do pracy w charakterze nauczyciela akademickiego
  • umiejętność kreowania zadań projektowych będących odpowiedzią na problemy społeczne, klimatyczne, gospodarcze, etc
  • umiejętność prowadzenia tematów projektowych w oparciu o metodę „Design Thinking”
  • umiejętność pracy w programach komputerowych w zakresie projektowania produktu
  • doświadczenie w pracy projektowej z zakresu projektowania produktu
  • znajomość trendów i bieżących technologii
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (terminologia fachowa)
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i chęć rozwoju

Mile widziane

  • udział w targach, wystawach, social mediach
  • nagrody, udział w konkursach

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznnych
  • Prowadzenie badań naukowych
  • Obowiązki organizacyjne

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie zawierające zgłoszenie udziału w konkursie na stanowisko asystenta do Rektora Politechniki Koszalińskiej
  • kwestionariusz osobowy wraz z fotografią
  • Odpis dyplomu lub dokument potwierdzający uzyskanie tytułu magistra (lub równorzędnego) ww. dyscyplinie
  • życiorys zawodowy
  • wykaz dorobku projektowego w formie elektronicznej
  • opis innych ważnych dokonań twórczych i organizacyjnych
  • oświadczenie kandydata o akceptacji warunków konkursu wraz z deklaracją, że Politechnika Koszalińska będzie podstawowym miejscem pracy w wypadku wygrania konkursu
  • wszelkie dodatkowe informacje (w formie dokumentów lub publikacji, które mogą mieć znaczenie w ocenie dodatkowych umiejętności związanych z rozstrzygnięciem konkursu, np. certyfikaty, licencje, zaświadczenia, itp.)
  • zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procedury konkursowej