ASYSTENT

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I NAUK O ŚRODOWISKU
Politechnika Białostocka
  • Miejsce: Białystok
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk rolniczych

Opis stanowiska

Konkurs dotyczy stanowiska ASYSTENTA w Katedrze Środowiska Leśnego na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej.

Osoba zatrudniona będzie w Katedrze Środowiska Leśnego na stanowisku badawczo-dydaktycznym, z obowiązkami polegającymi na: prowadzeniu 1) badań naukowych w dyscyplinie nauk leśnych; 2) zajęć dydaktycznych na kierunku leśnictwo z zakresu przyrodniczych podstaw leśnictwa oraz przedmiotów z grupy: certyfikacja w leśnictwie, entomologia leśna, łowiectwo, ochrona lasu, systemy informatyczne w zarządzaniu lasami, towaroznawstwo leśne.

WYMAGANIA

  • tytuł magistra lub magistra inżyniera w dziedzinie nauk rolniczych, inżynieryjno-technicznych lub ścisłych i przyrodniczych,
  • ukończone studia na kierunku leśnictwo,
  • doświadczenie w prowadzeniu prac badawczych,
  • mile widziane umiejętności praktyczne w zakresie leśnictwa lub udokumentowane doświadczenie w branży związanej z leśnictwem,
  • biegła znajomość języka polskiego,
  • zobowiązanie do publikowania w przyszłej pracy naukowej w czasopismach związanych z dyscypliną nauk leśnych.

Dokumenty należy składać: w terminie 28-02-2022 roku.

Sekretariat Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej

15- 351 Białystok; ul. Wiejska 45A, pokój 32

Uczelnia zastrzega sobie prawo nierozstrzygnięcia konkursu bez podania przyczyny. Wynik konkursu nie jest równoznaczny z zatrudnieniem kandydata. Ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor Politechniki Białostockiej.