ASYSTENT

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I NAUK O ŚRODOWISKU
Politechnika Białostocka
  • Miejsce: Białystok
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk rolniczych

Opis stanowiska

Konkurs dotyczy stanowiska ASYSTENTA w Katedrze Hodowli i Użytkowania Lasu na Wydziale Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej.

Osoba zatrudniona będzie:

– realizowała zajęcia dydaktyczne z przedmiotów: monitoring stanu lasu, hodowla lasu, nasiennictwo i szkółkarstwo,

– wykonywała prace związane z działalnością organizacyjną Katedry Hodowli i Użytkowania Lasu,

– prowadziła badania naukowe z zakresu wykorzystania ekstraktów z grzybów makroskopowych i mikroskopowych w szeroko pojętej ochronie biologicznej w tym w leśnictwie,

– pozyskiwała środki finansowe na badania naukowe w postaci projektów i grantów ze źródeł zewnętrznych,

– uczestniczyła w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe oraz współpracowała z pracownikami Katedry.

Wymagania:

– uzyskany tytuł magistra nauk leśnych lub magistra inżyniera nauk leśnych,

– udokumentowane doświadczenie w pracy dydaktycznej i naukowej,

– doświadczenie w pozyskiwaniu i realizacji projektów naukowych przyznanych w trybie konkursowych,

– znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2,

– umiejętność obsługi podstawowego pakietu komputerowego (Word, Excel), obsługa WordPress oraz LaTeX editor OverLeaf

– komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizowania czasu i priorytetów,

– umiejętności praktyczne w samodzielnym prowadzeniu badań mikrobiologicznych, ocenie antagonizmu grzybów, przygotowywaniu, emulgowaniu i frakcjonowaniu ekstraktów z grzybów wielkoowocnikowych,

– doświadczenie w prowadzeniu przedmiotów nauk leśnych,

– umiejętności archiwistyczne w tym doświadczenie w pracy digitalizacyjnej z urządzeniami skaningowymi 2D i 3D.

Dokumenty należy złożyć do 28-02-2022 roku.

Sekretariat Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku Politechniki Białostockiej

15- 351 Białystok; ul. Wiejska 45A, pokój 32

Uczelnia zastrzega sobie prawo nierozstrzygnięcia konkursu bez podania przyczyny. Wynik konkursu nie jest równoznaczny z zatrudnieniem kandydata. Ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor Politechniki Białostockiej.