1 stanowisko adiunkt

Wydział Sztuk Projektowych
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 4680 zł brutto
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Wydział Sztuk projektowych na Politechnice bydgoskiej im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy ogłasza konkurs na stanowisko Adiunkta w grupie badawaczo-dydaktycznej.

Wymagane jest spełnienie przez kandydata następujących kryteriów kwalifikacyjnych:

– stopnień doktora sztuki w obszarze spełniającym wymogi merytoryczne powyższej oferty,

– doświadczenie zawodowe w prowadzeniu wykładów i ćwiczeń z zakresu projektowania,

– posiadanie przygotowania pedagogicznego lub gotowość do podjęcia kursu z przygotowania pedagogicznego,

– znajomość programów komputerowych niezbędnych do projektowania 2 i 3D,

– znajomość aktualnych technologii i materiałów stosowanych we wzornictwie oraz literatury fachowej w zakresie prowadzonych przedmiotów.

– posiadanie dorobku naukowego i projektowego w dyscyplinie sztuk projektowych,

– doświadczenie w kontaktach z przemysłem oraz w zakresie organizowania konferencji, wystaw i promowania wzornictwa,

– znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego.

WYKAZ WYMAGANYCH DOKUMENTÓW:

1)      podanie o przyjęcie na stanowisko,

2)      cv kandydata,

3)      dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje,

4)      opis dotychczasowej pracy zawodowej, wyszczególnieniem osiągnięć naukowych i organizacyjnych, jakie pozostają w związku z rodzajem stanowiska będącego przedmiotem konkursu

5)      świadectwa pracy z ostatnich lat,

6)      oświadczenie, że kandydat spełnia warunki określone w art.113. Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2021 r. poz. 478 z późn. zm.)

7)      oświadczenie, że Politechnika Bydgoska im. J. i J. Śniadeckich będzie podstawowym /dodatkowym* miejscem zatrudnienia kandydata,

8)      oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Pełne ogłoszenie w załączeniu.

Dokumenty należy składać:
Osobiście lub drogą pocztową w Dziekanacie Wydziału Sztuk Projektowych Politechniki Bydgoskiej
Załącznik nr 2 do Z.158.2020.2021
Al. prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz,
telefon: (52) 340 86 57
e-mail: wzornictwo@pbs.edu.pl