adiunkt

Wydział Nauk Prawnych,Społecznych i Humanistycznych
Akademia Kujawsko-Pomorska
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Opis stanowiska

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy  zatrudni nauczyciela akademickiego ze stopniem doktora na stanowisko adiunkta z dyscypliny : pedagogika (pedagogika ogólna, dydaktyka, teoria wychowania)

Zapraszamy do składania ofert osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113, 116 ust. 2 pkt 3) ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz zgodnie z § 26 Statutu KPSW.

Wymagane dokumenty:

  1. Dyplomy potwierdzające uzyskane stopnie i tytuły naukowe.
  2. Wykaz publikacji.
  3. Życiorys uwzględniający osiągnięcia w pracy naukowej, dydaktycznej oraz doświadczenie zawodowe.

Do oferty prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Szczegóły informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w załączniku.

Termin składania dokumentów upływa z dniem: 31.05.2022r.

Planowany termin zatrudnienia: 01.10.2022r.

Dokumenty prosimy  przesłać pocztą elektroniczną na adres:

kanclerz@kpsw.edu.pl

Kontakt: tel. 510 091 082

LINK DO STRONY: www.kpsw.edu.pl