Asystent badaczo-dydaktyczny

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Wymagane jest spełnienie przez kandydata następujących kryteriów kwalifikacyjnych

–  posiadanie co najmniej tytułu magistra,

–  prowadzenie działalności artystycznej/projektowej z zakresu architektury i architektury wnętrz udokumentowanej upublicznionymi realizacjami,

–  oświadczenie o posiadaniu doświadczenia w zakresie zarządzania projektami,

–  posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń,

–  komisja konkursowa zastrzega sobie prawo do zaproszenia kandydatów/kandydatki stające do konkursu na rozmowę kwalifikacyjną,

w przypadku cudzoziemców wymagana jest znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć ze studentami.