asystent (dydaktyczny)

Wydział Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

Opis stanowiska

Konkurs dotyczy objęcia stanowiska asystenta w Zakładzie Systemów Teleinformatycznych w Instytucie Telekomunikacji i Informatyki WTIiE. Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało prowadzenie zajęć dydaktycznych (m.in. język Python), praca organizacyjna na rzecz Uniwersytetu oraz praca w zespole badawczym PATRAS.

Wymagane jest spełnienie przez kandydata następujących kryteriów kwalifikacyjnych:

– ukończone studia magisterskie na kierunkach związanych z informatyką lub teleinformatyką,

– znajomość skryptowych języków programowania w stopniu pozwalającym na ich nauczanie, oraz udokumentowana tworzonymi narzędziami informatycznymi

– posiadanie doświadczenia w nowoczesnych aspektach uczenia maszynowego oraz sztucznej inteligencji

– znajomość języka angielskiego potwierdzona napisanymi tekstami oraz wystąpieniami

– publikacje naukowe (w związku z możliwą zmianą stanowiska na dydaktyczno-badawcze)

– umiejętności interpersonalne

– doświadczenie w udziale w projektach;

– w przypadku cudzoziemców wymagana jest znajomość języka polskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć ze studentami.