asystent dydaktyczny

Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk rolniczych
  • zootechnika i rybactwo

Opis stanowiska

Wymagane jest spełnienie przez kandydata następujących kryteriów kwalifikacyjnych:

●  posiadanie tytułu zawodowego magistra inżyniera zootechniki lub stopnia naukowego doktora w dyscyplinie naukowej zootechnika, zootechnika i rybactwo

• Posiadanie uprawnień pedagogicznych lub ukończonych studiów doktoranckich, doświadczenie w prowadzeniu zajęć ze studentami, doświadczenie w prowadzeniu zajęć ze studentami zagranicznymi

• Udział w projektach naukowych związanych z naukami o zwierzętach.

• Autorstwo lub współautorstwo co najmniej 2 prac naukowych opublikowanych w czasopiśmie naukowym indeksowanych w Web of Science.

• Umiejętność pracy w laboratorium (standardowe metody laboratoryjne z zakresu genetyki molekularnej)

• Udokumentowana znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 (zgodnie z The Common European Framework of Reference for Languages), doświadczenie w tłumaczeniu prac naukowych.

• W przypadku obcokrajowców do prowadzenia zajęć ze studentami wymagana jest znajomość języka polskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie.

• Gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin.
1)      podanie o przyjęcie na stanowisko,

2)      cv kandydata,

3)      dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje,

4)      wykaz osiągnięć naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych,

5)      oświadczenie, że kandydat spełnia warunki określone w art.109. ust.1 ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz.U.2012.572 j.t. ze zmianami),

6)      oświadczenie, że Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy im. J. J. Śniadeckich w Bydgoszczy będzie podstawowym /dodatkowym[1] miejscem zatrudnienia kandydata,

7)      oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez UTP danych osobowych.
osobiście lub drogą pocztową w Dziekanacie Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt, ul. Mazowiecka 28, 85-084 Bydgoszcz,

telefon: + 48 (52) 374-97-15

e-mail:  whibz@utp.edu.pl