Profesor uczelni

Wydział Inżynierii i Ekonomii
Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie
  • Miejsce: Ciechanów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • informatyka techniczna i telekomunikacja

Opis stanowiska

OGŁOSZENIE O KONKURSIE

ul. Gabriela Narutowicza 9, 06-400 Ciechanów, Polska

tel.: 23 6723075 w. 2230

Dziekan Wydziału Inżynierii i Ekonomii

Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie ogłasza

Konkurs na stanowisko profesora uczelni na kierunku informatyka w Zakładzie Informatyki

Kandydaci powinni spełniać warunki określone w art. 113 i art. 119 ust. 1 Ustawy z dnia               20 lipca 2018r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (tj. Dz. U. z 2023 r . poz. 742                         z późn. zm. ), dalej Ustawa.

Wymagania:

Kandydaci powinni posiadać:

  stopień naukowy doktora habilitowanego,

 specjalistyczne umiejętności: doświadczenie w zakresie prowadzenia dydaktyki                                       z przedmiotów: Grafika komputerowa, multimedia i komunikacja człowiek-komputer, Przetwarzanie sygnałów, Wprowadzenie do sztucznej inteligencji,

  złożyć oświadczenie o spełnieniu wymogów określonych w art. 113 Ustawy,

 doświadczenie zawodowe i kompetencje uzyskane poza uczelnią pozwalające na prawidłową realizację zajęć w ramach programu studiów,

 doświadczenie zawodowe związane z tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych,

 publikacje naukowe dotyczące systemów informatycznych,

 doświadczenie w prowadzeniu projektów studenckich i prac dyplomowych,

 dobra znajomość języka angielskiego.

Przystępując do konkursu należy dostarczyć:

1. Wniosek/podanie o zatrudnienie.

2. Kwestionariusz osobowy.

3. Potwierdzone kopie dokumentów stwierdzających uzyskanie tytułu naukowego, stopnia naukowego, tytułu zawodowego lub równorzędnego.

4. Informacje o dorobku naukowym, dydaktycznym i/lub opis doświadczenia praktycznego uzyskanego poza szkolnictwem wyższym, ze szczególnym uwzględnieniem dyscypliny naukowej związanej z ogłoszeniem konkursu.

5. Oświadczenie kandydata, że wyraża zgodę na zatrudnienie go w pełnym wymiarze czasu pracy, a uczelnia będzie stanowiła podstawowe miejsce pracy (w przypadku kandydata ubiegającego się o  zatrudnienie na pełen etat).

6. Oświadczenie RODO.

7. Oświadczenie o doświadczeniu zawodowym i kompetencjach uzyskanych poza uczelnią pozwalających na prawidłową realizację zajęć w ramach programu studiów.

Kandydat może złożyć:

– inne dokumenty lub podać informacje, które w jego ocenie mogą być przydatne                                        w rozstrzygnięciu konkursu, dotyczące np. uprawnienia pedagogiczne, dokumenty potwierdzające doświadczenie w prowadzeniu prac badawczo rozwojowych lub oświadczyć                    o gotowości do prowadzenia tego typu prac na rzecz uczelni.

Komisja może zawnioskować do kandydata o złożenie referencji, zaprosić na rozmowę uzupełniającą.

Składane kopie dokumentów muszą zostać opatrzone klauzulą potwierdzającą ich zgodność z oryginałem zamieszczoną przez kandydata.

Zgłoszenie do konkursu należy przesłać na adres: Państwowa Uczelnia Zawodowa                                        im.  Ignacego Mościckiego  w Ciechanowie ul. Gabriela Narutowicza 9, 06-400 Ciechanów, Polska  (Rektorat).

Termin składania dokumentów upływa w dniu 3 lipca 2023r. r. Liczy się data wpływu dokumentów do uczelni.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 7 lipca 2023r..

Uczelnia zastrzega sobie prawo odstąpienia od konkursu bez podania przyczyny.

doc. dr inż. Robert Rudziński