3 stanowiska adiunkta

Wydział Prawa i Nauk Społecznych
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Wymagania:

–       Posiadanie stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości

–       Posiadanie udokumentowanego publikacjami dorobku naukowego w obszarze dyscypliny nauk o zarządzaniu i jakości, obejmujący monografie naukowe, rozdziały w monografiach oraz artykuły w recenzowanych czasopismach (zgodnie z wykazami opracowanymi na podstawie art. 267 ust. 2 pkt 2 ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce);

–       Prowadzenie badań naukowych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości

–       Posiadanie kompetencji merytorycznych i doświadczenie w  prowadzeniu zajęć dydaktycznych.

–       Możliwość prowadzenia zajęć w języku angielskim

UWAGA! Zajęcia dydaktyczne będą odbywać się w Filii UJK w Piotrkowie Trybunalskim.

Wymagane dokumenty:

–       Podanie o zatrudnienie na stanowisko adiunkta.

–       Formularz kandydata o zatrudnienie nauczyciela akademickiego na stanowisku adiunkta

–       Kwestionariusz osobowy.

–       Odpis dyplomu o nadaniu stopnia/tytułu naukowego.

–       Życiorys zawodowy.

–       Wykaz publikacji, ze szczególnym uwzględnieniem publikacji od uzyskania tytułu/stopnia naukowego.

–       Wykaz prowadzonych zajęć dydaktycznych.

–       Odpisy dyplomów/zaświadczeń potwierdzających dodatkowe kwalifikacje, itd.

Przystępujący do konkursu jest zobowiązany do złożenia oświadczenia, iż Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach będzie podstawowym miejscem pracy

Z wybranymi kandydatami zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna