Asystent

Dział Spraw Pracowniczych
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Prorektor ds. Studentów i Dydaktyki Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

z dniem 05.06.2023 r.

ogłasza konkurs otwarty na stanowisko asystenta w grupie dydaktycznej

w Centrum Symulacji Medycznej

Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu

        I.            Do konkursu mogą przystąpić kandydaci spełniający następujące kryteria:

1.      tytuł zawodowy magistra na kierunku Położnictwo

2.      pełne prawo wykonywania zawodu

3.      udokumentowane doświadczenie w realizacji zajęć z symulacji medycznej wysokiej wierności w obszarze położnictwo i komunikacja w zespole medycznym

4.      doświadczenie w pracy dydaktycznej ze studentami będzie dodatkowym atutem

5.      złożył oświadczenie, że zatrudnienie na UM we Wrocławiu będzie podstawowym miejscem pracy kandydata w rozumieniu ustawy

6.      oraz spełniają wymagania art. 20 ust.1 pkt 1-3 oraz art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018, poz. 1668 ze zm.) tj.:

a)      posiadają kwalifikacje określone w ustawie i statucie Uczelni,

b)      mają pełną zdolność do czynności prawnych,

c)      korzystają z pełni praw publicznych,

d)      nie byli skazani prawomocnym wyrokiem za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe,

e)      nie zostali ukarani karą dyscyplinarną wymienioną w art. 276 ust.1 pkt 7 i 8  ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

     II.            Kandydat  przystępujący do konkursu przedkłada następujące dokumenty:

1.      wniosek konkursowy

2.      kwestionariusz osobowy

3.      zaświadczenie o średniej ocen z okresu studiów

7.      informacje o realizowanych zajęciach dydaktycznych, szkoleniach lub konferencjach z zakresu symulacji medycznej wysokiej wierności

8.      zaświadczenia i dokumentacja umożliwiającej zdobycie punktów wg przyjętego kryterium punktowego w uczelni

9.      dokumenty potwierdzające spełnienie w/w kryteriów konkursowych

10.  oświadczenia określone w Regulaminie konkursu – załącznik nr 4 do Regulaminu

Dokumenty należy składać osobiście lub wysłać listem poleconym na adres:

Dział Spraw Pracowniczych/ Zespół ds. Zarządzania Zasobami Ludzkimi

ul. Marcinkowskiego 2-6, 50-368 Wrocław

p. 112, II p

Liczba stanowisk: 1

Termin składania dokumentów: 30 dni /kalendarzowych od dnia ogłoszenia tj. do dnia 05.07.2023 r.

Brak złożenia kompletu dokumentów w powyższych terminie będzie podstawą do odrzucenia kandydatury zainteresowanego bez wezwania do uzupełnienia braków.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie nieprzekraczającym 4 m-cy – liczony od daty ogłoszenia konkursu.

Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu — nie zapewnia mieszkania.