Asystent – dydaktyczny

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego

ogłasza konkurs na zatrudnienie asystenta

 w Katedrze Finansów i Rachunkowości

na podstawie umowy o pracę – 1 etat                                                                                                                                                  (nr konkursu WZ/SD-21/2023)

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w art. 113 ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 r. (Dz. U. z 2022 r., poz. 574).

Warunki jakie powinien spełniać kandydat:

1.      Tytuł zawodowy magistra zarządzania lub kierunków pokrewnych.

Zainteresowania naukowe (potwierdzone publikacjami naukowymi) skoncentrowane
 na finansach przedsiębiorstwa, wycenie przedsiębiorstw, budżetowaniu kapitałowym, finansach grup kapitałowych, finasowaniu projektów rozwojowych.
Znajomość metod badawczych właściwych dla nauk o zarządzaniu i jakości lub ekonomii i finansach.
Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych (ćwiczenia, warsztaty, wykłady), w szczególności dotyczących  szeroko rozumianego zarządzania finansami;
Doświadczenie w pracy organizatorskiej.
Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego.
Warunki stanowiskowe:

1.      Nazwa stanowiska: asystent.

2.      Grupa pracowników: dydaktyczna

3.      Dyscyplina naukowa, w której kandydat będzie prowadził badania: nauki społeczne w zakresie nauk o zarządzaniu i jakości.

4.      Obowiązki dydaktyczne: prowadzenie zajęć́ dydaktycznych po polsku i po angielsku, doskonalenie warsztatu nauczyciela akademickiego.

5.      Obowiązki organizacyjne: udział w pracach organizacyjnych Katedry, w tym organizacja konferencji, seminariów, warsztatów na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu.

Zgłoszenie na konkurs powinno zawierać:

·         podanie skierowane do JM Rektora UW,

·         list motywacyjny skierowany do Komisji Konkursowej,

·         życiorys naukowy lub CV świadczące o spełnieniu wyżej opisanych warunków

·         kwestionariusz osobowy (do pobrania ze strony UW:  https://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp-druki-do-pobrania/

·         kopię dyplomu magistra,

·         wykaz publikacji,

·         oświadczenie, że Uniwersytet Warszawski będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku zatrudnienia kandydata (do pobrania ze strony UW),

·         oświadczenie potwierdzające, że kandydat przystępujący do konkursu zapoznał się i akceptuje zasady przeprowadzania konkursów na stanowisko dydaktyczne udostępnione na stronie internetowej UW

·         informację o przetwarzaniu danych osobowych – klauzula informacyjna oraz klauzula zgody (do pobrania ze strony UW)

Zgłoszenie wraz z kompletem dokumentów należy przesłać na adres:

Dziekanat Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego: wz@wz.uw.edu.pl lub Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa. Pok. 207B w terminie do dnia 15 marca 2023 r. Konkurs zostanie rozstrzygnięty najpóźniej do dnia 30 czerwca 2023 r.

Konkurs jest pierwszym etapem określonej w Statucie UW procedury zatrudnienia na stanowisku nauczyciela akademickiego, a jego pozytywne rozstrzygnięcie stanowi podstawę do dalszego postępowania.

Wydział Zarządzania UW zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłaniania kandydata.

 Dziekan

Wydziału Zarządzania UW

prof. dr hab. Grzegorz Karasiewicz