lektor języka chińskiego

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 3325 zł brutto
  • Dziedzina nauk humanistycznych

Opis stanowiska

Dziekan

Wydziału Orientalistycznego Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza konkurs na stanowisko

lektora języka chińskiego w Szkole Języków Wschodnich Wydziału Orientalistycznego.

Liczba miejsc – jedno

Wymiar etatu – 1

Od kandydata na to stanowisko wymagamy:

·        Minimum dyplomu studiów licencjackich w zakresie sinologii

·        Biegłej znajomości języka chińskiego mandaryńskiego i kantońskiego (native speaker )

          oraz kultury i realiów współczesnych Chin.

·        Biegłej znajomości języka malezyjskiego

·        Minimum 10 lat doświadczenia w nauczaniu jęz. chińskiego w szkole wyższej

          oraz udokumentowanego dobrego podejścia do studenta

·        Doświadczenia w prowadzeniu kursów języka chińskiego (w tym kursów intensywnych)

          i w tworzeniu ćwiczeń językowych przeznaczonych dla platform internetowych

·        Doświadczenia w prowadzeniu lektoratów jęz. chińskiego z wykładowym jęz. angielskim

·        Odbytych szkoleń z metodyki nauczania języków obcych w Polsce i za granicą

·        Doświadczenia w zakresie procedury certyfikowania biegłości językowej na poziomach

          A2,  B1, B2.

·        Biegłej znajomości języka polskiego oraz biegłej znajomości języka angielskiego

Podstawowe obowiązki

zajęcia dydaktyczne w Szkole Języków Wschodnich Wydziału Orientalistycznego

Kandydaci winni złożyć następujące dokumenty:

podanie o zatrudnienie;
kopia dyplomu licencjata lub równoważny;
życiorys oraz dwie fotografie;
kwestionariusz osobowy do pobrania na stronie: http://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp/druki-i-formularze/;
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych do pobrania na stronie: http://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp/druki-i-formularze/;
opinię nauczyciela akademickiego posiadającego tytuł lub stopień naukowy;
oświadczenie o podstawowym miejscu pracy do pobrania na stronie: http://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp/druki-i-formularze/;
oświadczenie o akceptacji zasad przeprowadzania konkursów na stanowisko nauczyciela akademickiego na Uniwersytecie Warszawskim do pobrania w Dziekanacie Wydziału Orientalistycznego UW;
inne dokumenty mające znaczenie dla sprawy /z inicjatywy kandydata/.

Konkurs jest pierwszym etapem określonej w Statucie Uniwersytetu Warszawskiego procedury zatrudniania na stanowisku nauczyciela akademickiego, a jego pozytywne rozstrzygnięcie stanowi podstawę do dalszego postępowania.

Dokumenty będą przyjmowane w Dziekanacie Wydziału Orientalistycznego UW w godz. 09.00-16.00 z wyjątkiem sobót i dni świątecznych lub drogą mailową na adres: e.szczerkowska@uw.edu.pl do dnia 13 czerwca 2021 roku.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w terminie do dnia 28 czerwca 2021 roku.

Dean

of the Faculty of Oriental Studies of the University of Warsaw announces a competition for the post of Lector of Chinese Language at the Eastern Language School of the Faculty of Oriental Studies

Number of posts – one,

Employment – full-time

We require from the candidate for this position:

• Minimum Bachelor’s degree in Sinology

• Fluent command of Chinese, Mandarin and Cantonese (native speaker) and the culture and realities of contemporary China.

• Fluency in the Malaysian language

• Minimum 10 years of experience in teaching English. Chinese in college and a documented good approach to students

• Experience in conducting Chinese language courses (including intensive courses) and in creating language exercises for online platforms

• Experience in conducting Chinese language courses in English

• Trainings in the methodology of teaching foreign languages ​​in Poland and abroad

• Experience with the language proficiency certification procedure at levels A2, B1, B2.

• Fluent Polish and English

Basic duties

• didactics in the Eastern Language School of the Faculty of Oriental Studies

Candidates should submit the following documents:

• application for employment;

• a copy of BA diploma or equivalent;

• biography and two photographs;

• a personal questionnaire for download at: http://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp/druki-i-formularze/;

• Information regarding the processing of personal data for download at:

• opinion of an academic teacher holding a title or academic degree;

• a statement about the basic workplace for download at: http://bsp.adm.uw.edu.pl/bsp/druki-i-formularze/;

• declaration of acceptance of the rules for conducting competitions for the position of an academic teacher at the University of Warsaw available at the Dean’s Office of the Faculty of Oriental Studies of the University of Warsaw;

• other documents relevant to the case /on the initiative of the candidate /.

The competition is the first stage specified in the Statute of the University of Warsaw for the recruitment procedure as an academic teacher, and its positive resolution is the basis for further proceedings.

Documents will be accepted at the Dean’s Office of the Faculty of Oriental Studies at the University of Warsaw 09.00-16.00 except Saturdays and public holidays or by email to: e.szczerkowska@uw.edu.pl until June 13, 2021.

The competition will be resolved by June 28, 2021.