1 Asystent badawczo-dydaktyczny

Nauk Społecznych
Uniwersytet Gdański
  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • pedagogika

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: Instytut Pedagogiki na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim

MIASTO: Gdańsk

STANOWISKO: DYSCYPLINA NAUKOWA:  asystent w grupie pracowników badawczo- dydaktycznych , dyscyplina : pedagogika

DATA OGŁOSZENIA:  1.06.2023

TERMIN SKŁADANIA OFERT:   20.06.2023

Termin rozstrzygnięcia konkursu : 22.06.2023

LINK DO STRONY: http://www.wns.ug.edu.pl/konkurs/index.html

SŁOWA KLUCZOWE: dydaktyka ogólna , andragogika , psychologiczne podstawy edukacji

OPIS:

Instytut Pedagogiki na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim poszukuje kandydata na stanowisko  asystenta w grupie pracowników badawczo – dydaktycznych w Zakładzie Dydaktyki i Andragogiki

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

– posiadać ukończone studia magisterskie  w zakresie pedagogiki  i magisterskie  w zakresie psychologii, posiadać stopień doktora  w dyscyplinie pedagogika ( lub zaświadczenie o wysokim stopniu zaawansowania pracy nad doktoratem )

– posiadać  publikacje z zakresu tematyki dydaktycznej i andragogicznej, dotyczącej badań nad procesami  uczenia się młodych i dorosłych

– udokumentowany  czynny udział w życiu naukowym przejawiający się wystąpieniami na konferencjach, seminariach, sympozjach  ( w tym także w języku angielskim)

– posiadać doświadczenie  prowadzenia zajęć dydaktycznych na wyższej uczelni dla studentów  w zakresie  psychologicznych  podstawy edukacji, teorii kształcenia oraz  konstruowania  warsztatu zawodowego pedagoga / nauczyciela

– posiadać doświadczenie w zakresie prowadzenia warsztatów i szkoleń, różnych form wsparcia i doskonalenia zawodowego  dla nauczycieli

-posiadać  doświadczenie w zakresie aktywnej współpracy z instytucjami z otoczenia społecznego na rzecz podnoszenia kompetencji edukacyjnych młodych i dorosłych

Dodatkowym atutem będą  : potwierdzone certyfikatami ukończone warsztaty i szkolenia kształtujące wiedzę i umiejętności w zakresie budowania wsparcia terapeutyczno- edukacyjnego ; wszelkiego rodzaju udokumentowane wyróżnienia za działalność społeczną na rzecz środowiska, współpracy z dziećmi, rodzicami, nauczycielami

ZGŁOSZENIE DO UCZESTNICTWA W KONKURSIE POWINNO ZAWIERAĆ:

Ø  podanie o zatrudnienie do JM Rektora UG

Ø  kwestionariusz osobowy

Ø  życiorys – CV

Ø  odpisy dyplomów (doktorskiego, magisterskiego)

Ø  informacja o osiągnięciach naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych z wykazem

publikacji

Ø  oświadczenie kandydata, że UG będzie dla niego podstawowym miejscem pracy

ZGŁOSZENIE NA KONKURS    należy przesłać do dnia  20.06.2023

NA ADRES :

Sekretariat Instytutu Pedagogiki UG ( A 418)

ul. Bażyńskiego 4

80-309 Gdańsk

Tel. (58) 523 42 05