1 Asystent badawczo-dydaktyczny

Nauk Społecznych
Uniwersytet Gdański
  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o polityce i administracji

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: Instytut Politologiii na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim

MIASTO: Gdańsk

STANOWISKO: asystent badawczo-dydaktyczny

DYSCYPLINA NAUKOWA:  politologia

DATA OGŁOSZENIA:  06.06.2023

TERMIN SKŁADANIA OFERT:   07.07.2023

LINK DO STRONY: http://www.wns.ug.edu.pl/konkurs/index.html

SŁOWA KLUCZOWE: nauki o bezpieczeństwie, stosunki międzynarodowe

OPIS:

Tytuł naukowy magistra bezpieczeństwa.

Sprecyzowane zainteresowania badawcze w obszarze nauk o bezpieczeństwie.

Udokumentowany dorobek naukowy – publikacje.

Doświadczenie w realizacji grantu badawczego.

Czynny udział w życiu naukowym przejawiający się m.in. w wystąpieniach na konferencjach i sympozjach międzynarodowych i krajowych.

Działalność popularyzatorska nauki w  zakresie bezpieczeństwa publicznego oraz stosunków międzynarodowych.

Znajomość języka polskiego i angielskiego oraz innych języków obcych pozwalających na prowadzenie zajęć dydaktycznych w tych językach.

Kandydaci przystępujący do konkursu proszeni są o złożenie w Sekretariacie Instytutu Politologii UG (ul. Bażyńskiego 4, pok.D401 80-309 Gdańsk) z dopiskiem „Konkurs na stanowisko asystenta w Zakładzie Polityk Publicznych” następujących dokumentów:

-Podanie o zatrudnienie (skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego)

-Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie(dostępny na stronie https://ug.edu.pl/pracownicy/strony_jednostek/dzial_kadr)

-Kopię dyplomu uzyskania tytułu magistra bezpieczeństwa.

-Informację o dorobku naukowym i dydaktycznym.

-Certyfikat bądź oświadczenie o czynnej znajomości języka angielskiego.

W przypadku stwierdzenia braków w nadesłanych dokumentach lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji o kandydacie Komisja konkursowa wezwie kandydatów do ich uzupełnienia w terminie nie dłuższym niż 7 dni.

Prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji postepowania konkursowego na stanowisko asystenta w Zakładzie Polityk Publicznych i Administracji Instytutu Politologii UG zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania zgody w dowolnym momencie oraz, że jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Ofert nadesłanych pocztą nie odsyłamy.

Zlecający zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Konkurs może zostać zamknięty bez wyłonienia kandydata.