1 stanowisko adiunkt

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta za stopniem naukowym doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu lub nauki o zarządzaniu i jakości w Katedrze Zarządzania (termin zatrudnienia 1.09.2023 r.)

Wymagania:

  • Stopień naukowy doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu
  • Kandydat powinien posiadać wiedzę i umiejętności, a także praktyczne doświadczenie w prowadzeniu zajęć z przedmiotów wykorzystujących techniki symulacji i analizy procesów z wykorzystaniem programu iGrafx Process lub ekwiwalentnego, w notacji podstawowej przepływu procesów i BPMN.
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego umożliwiająca prowadzenie zajęć dydaktycznych.

Zadania:

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych z modelowania symulacyjnego i w j. polskim i angielskim
  • Prowadzenie prac badawczych i aktywność publikacyjna o zasięgu międzynarodowym
  • Prace organizacyjne na rzecz katedry

Dokumenty:

  • Podanie do prorektora ds nauki Politechniki Gdańskiej
  • CV z pełną listą publikacji i pełny tekst (lub link do tekstu) trzech najważniejszych
  • Zwięzły opis programu badawczego na najbliższych kilka lat
  • Odpisy dyplomu ukończonych studiów wyższych oraz dyplomu uzyskania stopnia doktora
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą
  • Oświadczenie, że Politechnika Gdańska będzie podstawowym miejscem pracy

Zgłoszenia proszę przesłać na adres: Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii, ul. G. Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk lub elektronicznie na adres:aleksandra.czarnecka@zie.pg.edu.pl