1 stanowisko adiunkt

  • Miejsce: Gdańsk
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w grupie gracowników badawczo-dydaktycznych w Katedrze Informatyki w Zarządzaniu.

Główne zadania:

  • prowadzenie zajęć na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych
  • prowadzenie i recenzowanie prac dyplomowych
  • udział w pracach badawczych prowadzonych w katedrze
  • zadania o charakterze organizacyjnym

Wymagania:

  • stopień doktora nauk społecznych (preferowana informatyka ekonomiczna, nauki o zarządzaniu lub nauki o komunikacji) lub nauk technicznych (preferowane systemy informatyczne)
  • bardzo dobre predyspozycje do pracy naukowo-dydaktycznej
  • bardzo dobra znajomość zagadnień: transformacji cyfrowej, komunikacji cyfrowej, cyfrowego biznesu i informatyki społecznej
  • wcześniejsza praktyka zawodowa lub dydaktyczna w zakresie powyższych zagadnień
  • znaczące publikacje naukowe z zakresu powyższych zagadnień
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i gotowość do prowadzenia zajęć w jęz. ang.
  • pożądane studia podyplomowe lub certyfikaty IT (opcjonalnie)

Wymagane dokumenty:

  • podanie skierowane do Prorektora ds. nauki prof. dr hab. inż. Sławomir Milewskiego
  • kwestionariusz osobowy
  • CV
  • plan pracy w tym rodzaj i harmonogram badań, oraz oczekiwane publikacje
  • dyplom doktorski, dyplom ukończenia studiów magisterskich, świadectwa ukończenia studiów podyplomowych, certyfikaty ze szkoleń
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą

Zgłoszenia proszę przesłać na adres: Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii,
ul. G. Narutowicza 11/12,
80-233 Gdańsk lub mailowo na adres: Aleksandra.Czarnecka@zie.pg.edu.pl