asystent

Elektryczny
Uniwersytet Morski w Gdyni
  • Miejsce: Gdynia
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: Uniwersytet Morski w Gdyni – Wydział Elektryczny

MIASTO: Gdynia STANOWISKO: Asystent
DYSCYPLINA NAUKOWA: Informatyka techniczna i telekomunikacja, Informatyka lub Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika i Technologie Kosmiczne

DATA OGŁOSZENIA: 07.12.2022 r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 13.01.2023 r.

TERMIN ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU: 20.01.2023 r.

LINK DO STRONY: www.we.umg.edu.pl, https://bip.umg.edu.pl/praca/14476

SŁOWA KLUCZOWE: telekomunikacja, informatyka, elektronika

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi): Poszukujemy Kandydata do pracy na stanowisku asystenta w Zakładzie Telekomunikacji Morskiej z tytułem zawodowym magistra inżyniera, absolwenta wyższej uczelni kierunku związanego z elektroniką, telekomunikacją bądź informatyką.

W konkursie mogą brać udział osoby, które odpowiadają warunkom określonym w ustawie 2.0 – Prawo o szkolnictwie wyższym oraz w Statucie UMG.

Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać: 1. podanie do JM Rektora,

2. życiorys,

3. kwestionariusz osobowy,

4. odpis dyplomu ukończenia studiów drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich,

5. oświadczenie o podjęciu pracy na pełnym etacie w UMG, jako podstawowym miejscu pracy,

6. w przypadku obcokrajowców certyfikat potwierdzający znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej B1.

Dokumenty konkursowe należy składać w Dziekanacie Wydziału Elektrycznego UMG w Gdyni, ul. Morska 83-87, p. C-256 A, C-257 tel. (58) 55 86 681