Instruktor stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu ogłasza konkurs
na stanowisko instruktora 1 etat w:
Zakładzie Pielęgniarstwa Zachowawczego
Katedry Nauczania Pielęgniarstwa
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Nasze wymagania

  • 1) wykształcenie wyższe – tytuł zawodowy magistra pielęgniarstwa;
  • 2) posiadanie prawa wykonywania zawodu pielęgniarki;
  • 3) doświadczenie w zawodzie pielęgniarki min. 2 lata;
  • 4) znajomość języków obcych nowożytnych –angielski na poziomie B1;
  • 5) obsługa Microsoft Office.

Zakres obowiązków

  • 1) terminowe opracowanie dokumentacji prowadzonych zajęć m. in. przewodników dydaktycznych w oparciu o obowiązujące efekty kształcenia, indywidualnych planów zajęć, protokołów zaliczeń i kart egzaminacyjnych;
  • 2) realizacja zajęć dydaktycznych zgodnie z planem studiów, przydziałem godzin i efektami kształcenia;
  • 3) prowadzenie konsultacji i dyżurów dla studentów zgodnie z przygotowanym planem;
  • 4) przygotowanie i organizowanie przebiegu zaliczeń i egzaminów przewidzianych w toku nauczania danego modułu;
  • 5) współpraca z kierownikiem przedmiotu w zakresie organizacji, realizacji i zakończenia procesu dydaktycznego;
  • 6) współpraca z Kierownikiem Zakładu przy zadaniach realizowanych w jednostce.

Oferujemy

  • 1) zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • 2) wynagrodzenie, które będzie składało się z wynagrodzenia zasadniczego, dodatku stażowego oraz systemu motywacyjnego;
  • 3) możliwość rozwoju zawodowego;
  • 4) atrakcyjne naukowo/dydaktycznie środowisko pracy;
  • 5) atrakcyjny pakiet benefitów: „wczasy pod gruszą", „trzynasta pensja", dofinansowanie aktywności sportowej itp.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1) życiorys naukowy;
  • 2) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • 3) spis publikacji z uwzględnieniem punktacji naukowej, potwierdzony własnoręcznym podpisem;
  • 4) wyniki osiągnięte w dotychczasowej karierze: mobilność kandydata, pozyskiwane granty, prowadzone badania, działania innowacyjne, otwartość na przedsiębiorczość i praktyczny aspekt badań naukowych;
  • 5) skany dyplomów potwierdzających posiadane wykształcenie;
  • 6) skan certyfikatu potwierdzającego znajomość języka obcego, ze wskazaniem poziomu oraz okresu ważności certyfikatu;
  • 7) oświadczenie o niekaralności, oświadczenie dotyczące statusu zatrudnienia w Uniwersytecie, deklaracja o konieczności ukończenia szkolenia z zakresu metodyki nauczania