Nauczyciel akademicki

Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach
  • Miejsce: Katowice
  • Forma zatrudnienia:
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Prowadzenie zajęć dydaktycznych, opracowywanie sylabusów i materiałów dydaktycznych, przeprowadzanie zaliczeń i egzaminów w zakresie wybranych przedmiotów:

·         z programu dietetyki m.in.  anatomia człowieka, żywienie człowieka, dietetyka kliniczna, dietetyka sportowa, psychodietetyka, analiza jakości żywności, technologia żywności, organizacja żywienia zbiorowego, patofizjologia kliniczna, dietetyka kliniczna, pediatria, dietetyka pediatryczna, choroby dietozależne i dietoprofilaktyka, psychologia kliniczna, coaching,

·         z programu kosmetologii m.in.  anatomia,  biochemia,  immunologia, endokrynologia, dermatologia, receptura kosmetyczna, chemia kosmetyczna, farmakologia,

Wymagania:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy naukowo-dydaktycznej w SWSM powinny posiadać ukończone studia w zakresie np. medycyny, dietetyki, biologii, biotechnologii, chemii itp. posiadać stopień/tytuł naukowy w dziedzinie np. nauk medycznych, nauk o zdrowiu, posiadać wiedzę i doświadczenie w zakresie ww. obszarów kształcenia.

·         wykształcenie wyższe,

·         umiejętności pedagogiczno – dydaktyczne,

·         wiedza i doświadczenie w zakresie wybranych ww. lub pokrewnych przedmiotów kształcenia.

Oferujmy:

·         pracę w dynamicznie rozwijającej się uczelni,

·         stabilność zatrudnienia i różne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o pracę),

·         możliwość rozwoju własnego potencjału dydaktyczno – naukowego.

Zakres wymaganych dokumentów:

  • cv
  • wykaz dorobku naukowego (wykaz publikacji) ze szczególnym uwzględnieniem ostatnich 6 lat
  • wykaz doświadczenia praktycznego (doświadczenie zawodowe zdobyte poza szkolnictwem wyższym)
  • kopia dyplomu ukończenia studiów
  • kopie dyplomów potwierdzające posiadane stopienie/tytuły naukowe
  • kopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy,
  • oświadczenie w trybie art. 276 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2018 r., poz. 1668 z późn. zm.)(o niekaralności)

Dokumenty należy składać do dnia 07.06.2021 r. drogą elektroniczną na adres: praca@swsm.pl lub przesłać na adres:
Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach
ul. Mickiewicza 29, 40-085 Katowice

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Śląską Wyższą Szkołę Medyczną w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. 2018 poz. 1000).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.