Lektor/ka języka angielskiego

Wydział Zarządzania, Wydział Medyczny, Wydział Nauk Stosowanych
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. W. Korfantego
  • Miejsce: Katowice, Żory, Ruda Śląska
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach jest uczelnią akademicką działającą na terenie Śląska. Prowadząc działalność akademicką w wymiarze europejskim, łączymy 30-letnią tradycję z podejmowaniem zadań teraźniejszości oraz wyzwań przyszłości. Kształcimy w ramach studiów I i II stopnia, studiów jednolitych magisterskich, podyplomowych oraz kursów i szkoleń. Działalność edukacyjną prowadzimy na terenie Katowic, Żor, Rudy Śląskiej i Wiednia.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego (tytuł magistra filologii angielskiej o specjalności nauczycielskiej)
  • Znajomości metodologii dydaktyki akademickiej
  • Doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z języka angielskiego dla osób dorosłych, na wszystkich poziomach zaawansowania
  • Doświadczenia w nauczaniu stacjonarnym i on-line (szczególnie w środowisku MS Office)
  • Dyspozycyjności do realizacji zajęć dydaktycznych w dni powszednie oraz w weekendy
  • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego

Zakres zadań:

  • Prowadzenie zajęć z lektoratu języka angielskiego i języka angielskiego specjalistycznego na kierunkach studiów oferowanych przez uczelnię
  • Opracowywanie programu i materiałów do zajęć
  • Prowadzenie dokumentacji niezbędnej dla procesu dydaktycznego

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę/ umowę zlecenie/ umowę B2B
  • Pracę w środowisku akademickim
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (część stacjonarnie, część zdalnie)

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres: praca@gwsh.pl
Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. W. Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu”.
i/lub
 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową im. W. Korfantego z siedzibą przy ul. Harcerzy Września 1939r. nr 3 w Katowicach”

Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 dalej: RODO) informujemy, iż:

  1. Administrator danych osobowych:
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa z siedzibą w Katowicach(skrót: GWSH), ul. Harcerzy Września 1939 nr 3, wpisana do Ewidencji Uczelni Niepublicznych pod numerem 36, NIP: 953-00-07-281; REGON: 272199522.
    Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych:
    –  pod adresem e-mail: iod@gwsh.pl;
    –  listownie na adres Uczelni: ul. Harcerzy Września nr 3, 40-659 Katowice z dopiskiem „IOD”.
  2. Cel przetwarzania i podstawa prawna:
    Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji pracowników.
    Podstawą przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj.: osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.
    Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.
  3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą:
    – podmioty uprawnione przepisami prawa;
    – osoby zapewniające funkcjonowanie Uczelni, które posiadają upoważnienie do przetwarzania danych;
    – Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane państwom trzecim i organizacjom międzynarodowym, chyba, że wynika to z przepisów prawa.
  4. Okres:
    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia rekrutacji pracowników lub do czasu cofnięcia zgody
  5. Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
    Posiada Pani/Pan prawo do:
    -dostępu do treści danych, sprostowania lub uzupełnienia danych, prawo sprzeciwu, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, przenoszenia danych, żądania zaprzestania przetwarzania – prawo to nie przysługuje, gdy przetwarzanie danych jest konieczne do realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa lub jest konieczne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym.
    Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.