adiunkt

Wydział Rehabilitacji Ruchowej
Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko adiunkta (grupa pracowników dydaktycznych) w Instytucie Rehabilitacji Klinicznej

w Zakładzie Rehabilitacji w Traumatologii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej.

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone
w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (tj. Dz. U. z 2020 roku, poz. 85 z późn. zm.) oraz posiadają:

1.      Ukończone studia wyższe na kierunku fizjoterapia z prawem wykonywania zawodu;

2.      Doktorat z zakresu nauk o kulturze fizycznej;

3.      Minimum roczne doświadczenie w pracy ze studentami kierunku fizjoterapia z zakresu fizjoterapii w traumatologii i chirurgii.

4.      Publikacje naukowe obecne w wykazie czasopism MEiN i posiadające sumaryczny współczynnik IF

przynajmniej 4;

5.      Członkostwo w towarzystwach naukowych i stowarzyszeniach;

6.      Udokumentowane doświadczenie zawodowe z zakresu opieki medycznej w klubie sportowym;

7.      Udokumentowane doświadczenie w pracy z pacjentami po urazach narządu ruchu zdobyte w kraju i zagranicą;

8.      Doświadczenie w pracy z pacjentami po urazach sportowych;

9.      Posiadanie lub udokumentowane rozpoczęcie specjalizacji z zakresu fizjoterapii;

10.  Ukończone kursy z zakresu medycyny manualnej, terapii tkanek miękkich dry needling, tapingu medycznego.

Kandydaci przystępujący do konkursu powinni złożyć w Dziale Spraw Pracowniczych w Sekcji Kadr AWF, al. Jana Pawła II 78, 31-571 Kraków, tel. 12 683 12 47, następujące dokumenty:

– pisemne oświadczenie o przystąpieniu do konkursu;

– oświadczenie kandydata, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 roku 1 ;

– życiorys;

– kwestionariusz osobowy;

– odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych, odpis dyplomu uzyskania stopnia doktora;

– oświadczenie stwierdzające, że AWF w Krakowie będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu;

– inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje.

Termin rozpoczęcia konkursu: 7 maja 2021 roku.

Termin składania zgłoszeń upływa z dniem 7 czerwca 2021 roku (decyduje data wpływu do AWF).

Termin rozstrzygnięcia konkursu: do dnia 30 września 2021 roku.

Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyboru kandydata. Rozstrzygnięcie konkursu nie jest równoznaczne z nawiązaniem stosunku pracy z Akademią.