Dziekana Kolegium Nauk Społecznych i Humanistycznych

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie
  • Miejsce: Kraków
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: - zł brutto
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

– kierowanie Kolegium i reprezentowanie go na zewnątrz

– kontrolowanie jakości i poziomu nauczania

– zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu dydaktycznego na kierunkach studiów prowadzonych przez Kolegium, zgodnie z obowiązującymi przepisami

– zapewnienie rozwoju dyscyplin naukowych przypisanych do Kolegium, współpracując w tym zakresie z kierownikami katedr i instytutów działających w ramach Kolegiów

– współpraca z Dyrektorem Generalnym/Rektorem w zakresie przygotowania nowych ofert dydaktycznych

Nasze wymagania:

– stopień naukowy doktora lub doktora habilitowanego

– osiągnięcia w zakresie działalności naukowej w dziedzinach: nauk społecznych, humanistycznych oraz sztuki

– doświadczenie w pracy dydaktycznej na uczelni wyższej

– doświadczenie w zarządzaniu zespołem i projektami

– biegła znajomość języka angielskiego

– umiejętności organizacji pracy

– umiejętność współpracy i budowania relacji

– oświadczenie stwierdzające, że w przypadku zatrudnienia, Wyższa Szkoła Europejska będzie podstawowym‌ ‌miejscem‌ ‌pracy‌ w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce