asystent dydaktyczny

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu ogłasza konkurs na stanowisko asystenta dydaktycznego 1 etat w: Zakładzie Metodyki Nauczania Ruchu Katedry Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

1. Opis zadań na stanowisku:

1)  prowadzenie zajęć dydaktycznych z przedmiotów realizowanych przez Zakład;

2) przygotowywanie materiałów dydaktycznych do zajęć;

3) czynne angażowanie się w modyfikację programów dydaktycznych;

4)  podnoszenie kwalifikacji;

5)  uczestnictwo w pracach organizacyjnych na rzecz Zakładu.

2. Wymagania wobec kandydata:

1)  wykształcenie wyższe – magister fizjoterapii;

2) ukończenie kursu z Medycznego Treningu Terapeutycznego;

3)  umiejętność przekazywania wiedzy i zachęcania do jej pogłębiania, potwierdzoną bardzo dobrymi wynikami w ocenie studentów i doktorantów w zakresie wypełniania przez nauczyciela obowiązków związanych z kształceniem;

4)  znajomość języków obcych nowożytnych –angielski na poziomie A2;

5) znajomość pakietu MS Office.

3. Oferujemy:

1) zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;

2) wynagrodzenie, które będzie składało się z wynagrodzenia zasadniczego, dodatku stażowego oraz systemu motywacyjnego;

3) możliwość rozwoju zawodowego;

4) atrakcyjne naukowo/dydaktycznie środowisko pracy;

5) atrakcyjny pakiet benefitów: „wczasy pod gruszą”, „trzynasta pensja”, dofinansowanie aktywności sportowej itp.

4. Wymagane dokumenty aplikacyjne:

1) życiorys naukowy;
2) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie  Załącznik 1.pdf
3) spis publikacji z uwzględnieniem punktacji naukowej, potwierdzony własnoręcznym podpisem;
4) wyniki osiągnięte w dotychczasowej karierze: mobilność kandydata, pozyskiwane granty, prowadzone badania, działania innowacyjne, otwartość na przedsiębiorczość i praktyczny aspekt badań naukowych;
5) skany dyplomów potwierdzających posiadane wykształcenie;
6) skan certyfikatu potwierdzającego znajomość języka obcego, ze wskazaniem poziomu oraz okresu ważności certyfikatu;
7) oświadczenie o niekaralności, oświadczenie dotyczące statusu zatrudnienia w Uniwersytecie, deklaracja o konieczności ukończenia szkolenia z zakresu metodyki nauczania  Załącznik 2.pdf

5. Dokumenty aplikacyjne proszę przesyłać na adres e-mail praca.nauczyciel.noz@umed.lodz.pl w terminie do dnia 30.06.2023 r.