dydaktyczne/instruktor

Wydział Nauk o Zdrowiu
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu ogłasza konkurs

na stanowisko instruktora 1 etat w:

Zakładzie Dydaktyki w Położnictwie

II Katedry Ginekologii i Położnictwa

Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

1. Opis zadań na stanowisku:

1)  kształcenie i wychowywanie studentów poprzez prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych;

2)  realizacja efektów uczenia się z zakresu przedmiotów realizowanych w ramach Zakładu;

3)  opracowywanie przewodników dydaktycznych dla realizowanych przedmiotów, przygotowywanie pytań do kolokwiów i egzaminów, przeprowadzanie egzaminów teoretycznych i praktycznych;

4)  uczestnictwo w pracach organizacyjnych Uczelni;

5) podnoszenie kwalifikacji zawodowych;

6) inne, wynikające z profilu i charakteru jednostki.

2. Wymagania wobec kandydata:

1)  wykształcenie wyższe – tytuł zawodowy magistra położnictwa;

2)  posiadanie prawa wykonywania zawodu położnej;

3)  znajomość języków obcych nowożytnych –angielski na poziomie C1;

4) znajomość Microsoft Office, platform do zdalnego nauczania.