wykładowca

Studium Języka Angielskiego UŁ
Uniwersytet Łódzki
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Studium Języka Angielskiego

Miasta: Łódź

Stanowisko: wykładowca języka angielskiego w grupie pracowników dydaktycznych

Dziedzina: językoznawstwo

Data ogłoszenia: 18.08.2022 r.

Termin składania ofert: 17.09.2022 r.

Link do strony uczelni: www.uni.lodz.pl

Dodatkowe informacje: zgłoszenia na konkurs należy przesyłać wyłącznie drogą mailową na adres: dsp@uni.lodz.pl w tytule proszę wpisywać „konkurs na stanowisko wykładowcy języka angielskiego w SJA UŁ”.

Słowa kluczowe: język angielski, wykładowca

Opis:

·         ukończone studia wyższe na kierunku filologia angielska i uzyskany tytuł magistra;

·         ukończone studia podyplomowe lub kurs przygotowujący do pracy w charakterze metodyka o liczbie przynajmniej 100 godzin;

·         przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy jako metodyk nauczania języka angielskiego;

·         przynajmniej 5 letnie doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych na poziomie co najmniej B1;

·         przynajmniej 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów przygotowujących do egzaminów Cambridge English Assessment;

·         znajomość obsługi komputera oraz znajomość programów MS Word, MS Excel, MS PowerPoint lub podobnych;

·         przynajmniej 2 letnie doświadczenie w nauczaniu na odległość, szczególnie znajomość pracy na platformie Zoom;

·         przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy z użyciem platformy Moodle;

·         udokumentowane stałe podnoszenie kwalifikacji, szczególnie w zakresie metod                   i informatycznych technik nauczania;

·         dyspozycyjność w godzinach popołudniowych, wieczornych oraz w soboty;

·         wzorowa opinia z ostatniego miejsca pracy (ostatnie dwa lata);

·         deklaracja o nieprowadzeniu działalności konkurencyjnej w stosunku do UŁ.

Osoby przystępujące do konkursu powinny złożyć:

– podanie o zatrudnienie skierowane do J. M. Rektor UŁ, wraz z wymienionymi poniżej załącznikami;

– kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;

– życiorys;

– list motywacyjny zawierający informacje odnoszące się do wymogów wskazanych powyżej w opisie;

– kopię dyplomu ukończenia studiów wyższych;

– kopię dyplomu/certyfikatu ukończonych studiów podyplomowych lub kursów przygotowujący do pracy w charakterze metodyka. W przypadku gdy dokument nie zawiera ilości godzin szkolenia – kontakt do instytucji wystawiającej;

– oświadczenie, że Uniwersytet Łódzki będzie jego/jej podstawowym miejscem pracy                    w rozumieniu ustawy o szkolnictwie wyższym i nauce;

– kopie dokumentów potwierdzających udział w konferencjach i szkoleniach dokształcających w ciągu ostatnich dwóch lat;

– opinia o działalności z dotychczasowego miejsca pracy za okres ostatnich dwóch lat (dotyczy osób spoza uczelni). Opinia ta jest poufna i powinna być przesłana na adres dsp@uni.lodz.pl     w tytule proszę wpisywać „konkurs na stanowisko wykładowcy języka angielskiego w SJA UŁ (opinia)”.

Termin rozstrzygnięcia konkursu:

w terminie 14 dni od zakończenia zbierania zgłoszeń na konkurs

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi osobami (również on-line).

Uniwersytet Łódzki nie zapewnia zwrotu kosztów przejazdu i zakwaterowania.

Wygranie konkursu nie gwarantuje zatrudnienia w Uniwersytecie Łódzkim.