1 stanowisko adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Wydział Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki
Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk rolniczych

Opis stanowiska

wymagania stawiane Kandydatom:

·        stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk rolniczych, w dyscyplinie zootechnika i rybactwo (ówcześnie zootechnika),

·        dyplom magistra zootechniki/behawiorystyki zwierząt lub nauk pokrewnych,

·        dorobek publikacyjny z zakresu pszczelarstwa opublikowany w czasopismach z listy JCR – udokumentowany spisem publikacji,

·        uczestnictwo w pracach zespołów badawczych realizujących projekty finansowane w drodze konkursów krajowych,

·        potwierdzone kwalifikacje zawodowe w zakresie organizacji i nadzorowania produkcji pszczelarskiej,

·        doświadczenie w gospodarce pasiecznej, w warunkach pasieki dydaktyczno-doświadczalnej,

·        dodatkowe kwalifikacje uprawniające do prowadzenia wybranej formy animaloterapii (apiterapii, hipoterapii, felinoterapii itp.),

·        potwierdzone zaangażowanie w działaniach/wydarzeniach zmierzających do upowszechniania nauki oraz współpraca z otoczeniem społeczno-gospodarczym,

·        umiejętność pracy w interdyscyplinarnym zespole badawczym,

·        doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych,

·         udokumentowana znajomość języka obcego co najmniej na poziomie B2.