asystent

Wydział Elektrotechniki i Informatyki, Katedra Elektrotechniki i Elektrotechnologii
Politechnika Lubelska
  • Miejsce: Lublin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

Dziekan Wydziału Elektrotechniki i Informatyki
Politechniki Lubelskiej
ogłasza
KONKURS OTWARTY
na stanowisko asystenta w Katedrze Elektrotechniki i Elektrotechnologii

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. „Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce” (t.j. Dz. U. z 2021 r. poz. 478) oraz w Statucie Politechniki Lubelskiej.

Wymagane kwalifikacje:

  • tytuł zawodowy magistra lub magistra inżyniera uzyskany na studiach stacjonarnych na kierunku elektrotechnika;
  • ukończenie studiów z oceną co najmniej dobrą (4,0);
  • średnia ze studiów co najmniej dobra (4,0);
  • gotowość do pracy naukowej w dyscyplinie automatyka, elektronika i elektrotechnika;
  • predyspozycje i zamiłowanie do pracy naukowej i dydaktycznej;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi do prowadzenia symulacji numerycznych, systemów pomiarowych oraz doświadczenie w prowadzeniu prac eksperymentalnych;
  • biegła znajomość języka polskiego (potwierdzona certyfikatem w przypadku obcokrajowców) oraz dobra języka angielskiego.

Wykaz wymaganych dokumentów:

  • podanie (pisemne zgłoszenie do konkursu),
  • życiorys,
  • kwestionariusz osobowy,
  • odpisy dyplomów i suplementów,
  • wykaz publikacji naukowych i osiągnięć zawodowych,
  • kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe i dodatkowe,
  • oświadczenie kandydata, że Politechnika Lubelska będzie podstawowym miejscem pracy,
  • klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata w celu realizacji procesu rekrutacji.

Komplet dokumentów należy przesłać pocztą na adres:

Sekretariat Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej,
ul. Nadbystrzycka 38A, pokój 216, 20-618 Lublin,
w terminie do dnia 31 grudnia 2021 r.

mail kontaktowy: p.mazurek@pollub.pl