ADIUNKT (GRUPA PRACOWNIKÓW BADAWCZO-DYDAKTYCZNYCH

Wydział Rolnictwa i Leśnictwa
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • Miejsce: Olsztyn
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 4860-5000 PLN zł brutto
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • nauki chemiczne

Opis stanowiska

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):

Zgłaszający się do konkursu winni spełniać następujące warunki:

  • posiadać stopień naukowy doktora nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie nauki chemiczne lub nauki fizyczne,
  • dorobek naukowy co najmniej 100 pkt. MEiN, w tym co najmniej 40 pkt. MEiN w okresie 5 lat przed złożeniem wniosku,
  • dorobek naukowy co najmniej 50 pkt. MEiN uzyskanych jako pierwszy autor,
  • dorobek naukowy co najmniej 60 pkt. MEiN w czasopismach z IF,
  • co najmniej miesięczny staż zagraniczny lub łącznie co najmniej 3-miesięczny staż krajowy,
  • posiadać udokumentowany dorobek naukowy (lista JCR) w zakresie nauk ścisłych i przyrodniczych, ze szczególnym uwzględnieniem dorobku w zakresie nanotechnologii nowych materiałów magnetycznych i magneto-elektrycznych.
  • posiadać znajomość rentgenowskich technik spektroskopowych, rentgenografii strukturalnej, technik magnetometrycznych, spektroskopii impedancyjnej.
  • biegle posługiwać się językiem polskim w mowie i piśmie,
  • posiadać znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na publikowanie w tym języku, udział w konferencjach oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych.