Asystent badawczo-dydaktyczny

Wydział Matematyki i Informatyki
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
  • Miejsce: Olsztyn
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: od 3205,- do 4500,- zł zł brutto
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

Opis stanowiska

Kandydat ubiegający się o stanowisko asystenta w Katedrze Informatyki Stosowanej i  Modelowania Matematycznego powinien posiadać tytuł zawodowy magistra, magistra inżyniera w dyscyplinie matematyka lub informatyka (lub równorzędny), dorobek naukowy z zakresu modelowania matematycznego i programowania, doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych ze studentami oraz biegłą znajomość języka polskiego (w przypadku obcokrajowców). Ponadto, powinien spełniać wymagania kwalifikacyjne niezbędne do zajmowania stanowiska asystenta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja (załącznik nr 4 do statutu UWM w Olsztynie, tabela 2a).

Zgłoszenia na konkurs należy składać na adres w Dziekanacie Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ul. Słoneczna 54 pokój A 1/13; 10-710 Olsztyn w terminie do 07 czerwca 2021 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ciągu dwóch tygodni od dnia zakończenia konkursu.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie zastrzega sobie prawo unieważnienia konkursu przez Rektora bez podania przyczyn.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu art. 120 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (t. j. Dz. U. z 2021 poz. 478).