Profesor (badawczo-dydaktyczny)

Wydział Nauk o Polityce i Komunikacji Społecznej
Uniwersytet Opolski
  • Miejsce: Opole
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o polityce i administracji

Opis stanowiska

PODSTAWOWE WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE
stopień naukowy: tytuł  profesora
dziedzina  nauki społeczne/nauki humanistyczne;
dyscyplina uprawiana: nauki o polityce i administracji/ nauki o polityce
znaczący dorobek naukowy;
doświadczenie dydaktyczne nabyte w uczelni akademickiej;
pozytywne oceny ewaluacyjne kompetencji dydaktycznych (opinie studentów i przełożonego).

DODATKOWE KRYTERIA KWALIFIKACYJNE

1. wszechstronność i ranga dorobku naukowego (publikacje, granty, udział w konferencjach naukowych, działalność ekspercka, inne);

2.    zainteresowania naukowe – nauki o polityce, partie i systemy partyjne, systemy polityczne;

3.    dokonania organizacyjne, inne formy aktywności i wykształcenia;

4.     znajomość języków obcych.

WYMAGANE DOKUMENTY KWALIFIKACYJNE

1. Podanie do JM Rektora Uniwersytetu Opolskiego;

2. Dokumenty poświadczające uzyskanie stopnia profesora;

3.Kwestionariusz osobowy dostępny na stronie http://www.uni.opole.pl/page/41/pracownicy-dokumenty-do-pobrania,

4. Curriculum vitae;

5. Autoreferat;

6. Wykaz publikacji;

7. certyfikaty potwierdzające znajomość języków obcych;

8. oświadczenie o dziedzinie nauki dyscypliny naukowej oraz upoważnienie do zaliczenia do liczby pracowników prowadzących działalność naukową;

9. Oświadczenie kandydata, że Uniwersytet Opolski będzie podstawowym miejscem pracy w przypadku wygrania konkursu;

10. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji dostępne na stronie http:/we.uni.opole.pl/wp-content/uploads/Oświadczenie-zgoda-na-przetwarzanie-danych-osobowych.pdf,

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW
31.12.2021r.

Sekretariat Instytutu Nauk o Polityce i Administracji

Opole, ul. Katowicka 89, pok. 309