asystent (badawczo-dydaktyczny)

Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych
Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
  • Miejsce: Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

MIASTO: Łomża

STANOWISKO: ASYSTENT

DYSCYPLINA NAUKOWA: EKONOMIA I FINANSE lub NAUKI O ZARZĄDZANIU I JAKOŚCI

DATA OGŁOSZENIA: 14.07.2021 r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 16.08.2021 r.

LINK DO STRONY: https://www.pwsip.edu.pl/pracownicy/oferty-pracy/aktualne

SŁOWA KLUCZOWE: działalność naukowa, działalność dydaktyczna

Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży

ogłasza

KONKURS OTWARTY

na stanowisko: ASYSTENT (pracownik badawczo-dydaktyczny)

na:  Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSIiP w Łomży

nr ref. ROs.1102.17.21

termin rozstrzygnięcia konkursu: 30.08.2021 r.

forma zatrudnienia: umowa o pracę

wymiar czasu pracy: 1 etat

I. Do konkursu mogą przystąpić osoby, które:

1.       spełniają wymogi określone w Ustawie z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2021 r., poz. 478 ze zm.);

2.       posiadają znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych;

3.       posiadają co najmniej tytuł zawodowy magistra;

4.       posiadają kompetencje do prowadzenia przedmiotów na studiach I i II stopnia,

5.       posiadają doświadczenie praktyczne zdobyte poza szkolnictwem wyższym.

II. Mile widziane:

1.       doświadczenie w przygotowaniu i realizacji projektów badawczych, badawczo-wdrożeniowych,

2.       doświadczenie dydaktyczne z zakresu nauczania przedmiotów z obszaru szeroko pojętego marketingu.

III. Wymagane dokumenty:

1.       podanie,

2.       list motywacyjny,

3.       życiorys zawodowy (w tym informacja o dorobku naukowym, dydaktycznym
i organizacyjnym),

4.       kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie zawierający informacje,
o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (tj. Dz. U.
z 2018r., poz. 917 ze zm.)  (formularz do pobrania na stronie internetowej Uczelni  w zakładce pracownicy),

5.       kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,

6.       kopie dokumentów potwierdzających przebieg zatrudnienia,

7.       kopie innych dokumentów poświadczających spełnianie przez kandydata wymogów określonych w pkt I.,

8.       oświadczenie kandydata stwierdzające, iż w przypadku podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży będzie podstawowym miejscem pracy (formularz do pobrania na stronie  internetowej Uczelni w zakładce pracownicy),

9.       oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym, CV lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO lub jeżeli są to dane inne, niż zamieszczone w kwestionariuszu osobowym i są udostępniane z własnej inicjatywy przez osobę ubiegającą się o zatrudnienie (art. 221a §1 i §3 oraz art. 221b §1 K.P.),

10.   w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez PWSIiP w Łomży prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez PWSIiP przez okres 12 miesięcy od zakończenia obecnego procesu rekrutacji. (formularze oświadczeń, o których mowa w pkt. 9 i 10 do pobrania na stronie  internetowej w zakładce pracownicy).

IV. Informacje dodatkowe:

1.       informacja o wyniku konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej: www.pwsip.edu.pl w zakładce pracownicy.

V. Oferty należy składać:

w terminie do: 16.08.2021 r. do godziny 16:00

w miejscu: Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, 18-400 Łomża,
ul. Akademicka 14, Dział Spraw Osobowych (pok. 138)

w formie: papierowej, w zamkniętej kopercie z podaniem nr referencyjnego ROs.1102.17.21 oraz
z dopiskiem konkurs na stanowisko asystenta na Wydziale Nauk Społecznych
i Humanistycznych  PWSIiP w Łomży.