adiunkt dydaktyczny

Wydział Nauk Humanistycznych i Informatyki
Akademia Mazowiecka w Płocku
  • Miejsce: Płock
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • informatyka

Opis stanowiska

OGŁOSZENIE

O KONKURSIE NA STANOWISKO ADIUNKTA UCZELNI

NA WYDZIALE NAUK HUMANISTYCZNYCH I INFORMATYKI

MAZOWIECKIEJ UCZELNI PUBLICZNEJ W PŁOCKU

Konkurs nr 1

INSTYTUCJA: Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku

MIASTO: Płock

STANOWISKO: adiunkt (dydaktyczny)

DYSCYPLINA NAUKOWA: informatyka lub dyscyplina pokrewna

FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę

WYMIAR CZASU PRACY: 1 etat

DATA OGŁOSZENIA: 16.08.2022r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT: 13.09.2022 r.

TERMIN ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU: do 16.09.2022 r.

LINK DO STRONY: www. mazowiecka.edu.pl

SŁOWA KLUCZOWE: adiunkt, dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych, matematyka, informatyka, Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):

1.       Do konkursu mogą przystąpić osoby, które:

·      spełniają wymogi określone w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U.     z 2021 r. poz.478);

·         co najmniej stopień naukowy doktora  z zakresu informatyki lub dyscypliny pokrewnej

·         dorobek naukowy w zakresie informatyki

·         doświadczenie zawodowe w szkolnictwie wyższym;

·         znajomość języka polskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć ze studentami;

·         znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

2.       Kandydaci przystępujący do konkursu obowiązani są złożyć następujące dokumenty:

·         podanie o przyjęcie do pracy skierowane do Rektora Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku;

·         życiorys;

·         kwestionariusz osobowy;

·         własnoręcznie poświadczoną za zgodność z oryginałem kopię nadania stopnia naukowego doktora;

·         wykaz publikacji naukowych;

·         kopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej;

·         deklaracja znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

·         oświadczenie o spełnianiu wymagań art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (https://mazowiecka.edu.pl/dla-pracownikow-2/);

·         zgoda na przetwarzanie danych osobowych (https://mazowiecka.edu.pl/dla-pracownikow-2/);

·           klauzula informacyjna (https://mazowiecka.edu.pl/dla-pracownikow-2/);

·         ewentualnie inne dokumenty uzasadniające kandydaturę.

Wszystkie dokumenty powinny być podpisane.

Dokumenty należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs nr 1 na stanowisko adiunkta                             uczelni na Wydziale Nauk Humanistycznych i Informatyki Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku” na adres: Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku, 09-402 Płock, Plac Dąbrowskiego 2, Kancelaria Ogólna, pokój B 205          (II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 07.30-15.30. Kandydaci, których oferty nie zostały zaakceptowane przez Komisję Konkursową nie będą informowani o wynikach postępowania. Zastrzega się możliwość unieważnienia postępowania konkursowego bez podania przyczyny. Wygranie konkursu nie gwarantuje zatrudnienia. W przypadku nadesłania oferty konkursowej za pośrednictwem poczty decyduje data wpływu do Uczelni, a nie data stempla pocztowego.