1 stanowisko adiunkt

Collegium Balticum – Akademia Nauk Stosowanych z siedzibą w Szczecinie
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o bezpieczeństwie

Opis stanowiska

INSTYTUCJA:  Collegium Balticum – Akademia Nauk Stosowanych w Szczecinie

MIASTO: Szczecin i Stargard

STANOWISKO: ADIUNKT

DYSCYPLINA NAUKOWA: nauki o bezpieczeństwie

DATA OGŁOSZENIA: 31.05.2023 r.

TERMIN SKŁADANIA OFERT:  30.06.2023 r.

LINK DO STRONY: www.cb.szczecin.pl

SŁOWA KLUCZOWE: bezpieczeństwo wewnętrzne, dydaktyka, nauki o bezpieczeństwie

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):

K O N K U R S

na stanowisko adiunkta

Prorektor Collegium Balticum – Akademii Nauk Stosowanych w Szczecinie ogłasza konkurs na stanowisko ADIUNKTA.

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w art. 328
ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U. z 2022 r.
poz. 574 z późn. zm.).

Wymagania stawiane kandydatom:

·         stopień naukowy doktora w dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie,

·         doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych ze studentami,

·         zgoda na podjęcie współpracy na umowę o pracę.

Wykaz wymaganych dokumentów:

1)    podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektor,

2)    kwestionariusz osobowy,

3)    życiorys w formie CV,

4)    informacja o działalności naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej w dyscyplinie  nauki o bezpieczeństwie,

5)    wykaz publikacji,

6)    odpis dyplomu nadania stopnia naukowego z dyscypliny nauki o bezpieczeństwie,

7)    oświadczenie kandydata, że CB – ANS będzie podstawowym miejscem pracy,

8)    zgoda na przetwarzanie danych osobowych następującej treści: „Zgodnie z art. 6 ust.1 lit a
ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. U.
UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzania danych osobowych
innych niż: imię, (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; data urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Z wyrazami szacunku,

dr Andrzej Staroń

Prorektor

Collegium Balticum  – Akademii Nauk Stosowanych