asystent

Instytut Zarządzania
Uniwersytet Szczeciński
  • Miejsce: Szczecin
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego ogłasza konkurs na stanowisko asystenta (w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim) w Instytucie Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w art. 113 i art. 116 Ustawy z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2023 r., poz. 742 ze zm.) oraz w Statucie Uniwersytetu Szczecińskiego i odpowiadają kryteriom wskazanym w konkursie.

Konkurs jest pierwszym etapem procedury zatrudniania na stanowisku nauczyciela akademickiego, a jego pozytywne rozstrzygnięcie stanowi podstawę do dalszego postępowania.

Kandydaci przystępujący do konkursu powinni złożyć następujące dokumenty:

1.      oświadczenie o spełnianiu wymogów określonych w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2023 r. poz. 742 ze zm.) (formularz do pobrania);

2.      wniosek o zatrudnienie;

3.      życiorys i kwestionariusz osobowy (formularz do pobrania);

4.      potwierdzone kopie dokumentów stwierdzających uzyskanie tytułu magistra z zakresu nauk ekonomicznych (zarządzania, ekonomii lub finansów) a w przypadku dokumentów sporządzonych w języku innym niż polski także uwierzytelnione tłumaczenie dokumentu na język polski oraz zaświadczenie o równoważności dyplomu z polskim tytułem;

5.      informacje o dorobku naukowym (w tym wykaz publikacji), dydaktycznym i organizacyjnym lub oświadczenie o ich braku;

6.      oświadczenie stwierdzające, że Uniwersytet Szczeciński będzie podstawowym miejscem pracy (formularz do pobrania);

7.      zgodę kandydata na przetwarzanie przez Uniwersytet Szczeciński danych osobowych związanych z przeprowadzanym naborem złożoną na formularzu dostępnym na stronie (formularz do pobrania).

Wymagania:

1.      Posiadanie stopnia magistra z zakresu nauk ekonomicznych (zarządzania, ekonomii lub finansów).

2.      Bardzo dobra znajomość języka angielskiego potwierdzona właściwym certyfikatem.

3.      Wiedza z zakresu minimum trzech z poniższych obszarów:

·         zarządzanie zasobami ludzkimi,

·         gospodarowanie kapitałem ludzkim,

·         społeczna odpowiedzialność biznesu,

·         etyka biznesu/etyki zawodowe,

·         negocjacje w biznesie,

·         zarządzanie zmianą,

·         zarządzanie różnorodnością,

·         zarządzanie własnym rozwojem.

4.      Chęć rozwoju naukowego i aktywności naukowej.

5.      Dodatkową atutem będzie doświadczenie w pracy naukowej oraz dydaktycznej, projektach naukowowych lub badawczo-rozwojowych a także organizacji konferencji naukowych oraz znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Kandydat może też złożyć inne dokumenty lub podać informacje, które w jego ocenie mogą być przydatne w rozstrzygnięciu konkursu.

Formularze do pobrania na stronie: http://dso.usz.edu.pl/druki/.

Oferty na konkurs wraz z wymaganymi dokumentami należy przesłać na adres:

Sekretariat Główny Instytutu

Agnieszka Drabik

ul. Cukrowa 8, pok. 206

71-004 Szczecin

Termin składania dokumentów upływa w dniu 31.08.2023 r.

Zgłoszenia niekompletne, niespełniające wymogów formalnych oraz przekazane po terminie nie podlegają rozpatrzeniu.

Uczelnia nie zapewnia mieszkania.