asystent

Wydział Sztuk Pięknych
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Miejsce: Toruń
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r.    – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668) oraz następujące kryteria kwalifikacyjne:

– Doświadczenie w prowadzeniu dydaktyki z zakresu przedmiotów projektowych z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych, doświadczenie w prowadzeniu zajęć w formie zdalnej

– Preferowane będą osoby posiadające doświadczenie w dydaktyce na poziomie akademickim

– Ukończone studia magisterskie na kierunku Architektura lub Architektura i Urbanistyka

– Biegła znajomość oprogramowania CAD poparta przykładami

– Znajomość zagadnień wizualizacji 3D poparta przykładami

– Szeroka wiedza dotycząca zagadnień technicznych (budowlanych i instalacyjnych) związanych z projektowaniem architektury i wnętrz

– Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu architektury i wnętrz, zróżnicowanych pod względem stylu i przeznaczenia (historyczne, publiczne, prywatne) – poparte portfolio

– Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie, pozwalająca na prowadzenie zajęć w tym języku

– Bardzo dobra znajomość języka polskiego

– Komunikatywność, zdolności organizacyjne