asystent

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Miejsce: Toruń
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, praca dodatkowa lub tymczasowa
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2018 r. poz. 1668) oraz następujące kryteria kwalifikacyjne:

– ukończenie uniwersyteckich studiów magisterskich na kierunku filologia angielska
– doświadczenie w nauczaniu języków obcych dorosłych.

Wymagane dokumenty:

·       informacja RODO;

·       kwestionariusz kandydata – wzór wewnętrzny na podst. art. 221 Kodeksu pracy;

·       oświadczenie o niekaralności – wzór wewnętrzny na podstawie art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;

·       oświadczenie o podstawowym m. pracy – wzór wewnętrzny na podstawie art. 120 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;

·       podanie

·       życiorys zawodowy

·       odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych

Dokumenty można składać w Sekretariacie UCJO UMK w Toruniu, ul. Gagarina 11 pokój 1 lub elektronicznie w formie scanu (PDF) przez stronę https://www.umk.pl/praca/ w terminie od dnia 05.04.2023 r. do dnia 04.05.2023 r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 17.05.2023 r.
Planowane zatrudnienie od dnia 01.10.2023 r.
Uczelnia nie zapewnia mieszkania.