Adiunkt

kpokretowska
Akademia Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa
  • Miejsce: Wałbrzych
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

       Rektor Państwowej Uczelni Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta                  w Instytucie Społeczno-Prawnym, na kierunku filologia, w pełnym wymiarze czasu pracy, w grupie pracowników dydaktycznych

    Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w ustawie Prawo o szkolnictwie wyższym  i nauce z dnia 20 lipca 2018 r. (t. j. Dz. U. z 2021 r. poz. 478 ) oraz w Statucie Państwowej Uczelni Angelusa Silesiusa z siedzibą w Wałbrzychu.

 Wymagania: kandydat przystępujący do konkursu na stanowisko adiunkta powinien spełniać następujące warunki:  – posiadać stopień naukowy doktora, w dziedzinie nauk humanistycznych,  dyscyplinie językoznawstwo w zakresie       języka angielskiego  (lub odpowiedniej wg starej klasyfikacji obszarów, dziedzin i dyscyplin),                                           – posiadać co najmniej 5-letni staż pracy dydaktycznej.