Adiunkt

Katedra Prawa Międzynarodowego i Prawa Unii Europejskiej
Akademia Leona Koźmińskiego
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki prawne

Opis stanowiska

Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację na stanowisko:

ADIUNKTA do Katedry Prawa Międzynarodowego i Prawa Unii Europejskiej

Nr ref.: 6/NAUKA/KPMiPUE/22

Zadania realizowane na stanowisku:

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych, zgodnie z wymiarem godzin dydaktycznych przypisanych do danego stanowiska w roku akademickim,
  • prowadzenie prac badawczych w ustalonym z Kierownikiem Katedry obszarze naukowym,
  • wykonywanie zadań administracyjnych określonych przez Kierownika Katedry.

Wymagania wobec kandydata:

  • stopień naukowy doktora w dziedzinie prawa,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy dydaktycznej w obszarze prawa Unii Europejskiej,
  • co najmniej jeden dłuższy pobyt badawczy na uczelni zagranicznej (min. 6 miesięcy lub dłużej),
  • sprecyzowane plany publikacyjne,
  • dorobek publikacyjny w zakresie prawa Unii Europejskiej w międzynarodowych czasopismach naukowych, w tym w czasopismach w bazie SCOPUS i/lub Web of Science,
  • doświadczenie w realizacji projektów badawczych, grantów finansowanych ze środków krajowych lub zagranicznych,
  • predyspozycje do prowadzenia zajęć dydaktycznych i publikowania w języku angielskim,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1, określnym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego, umożliwiającym prowadzenie zajęć w tym języku,
  • znajomość języka polskiego na poziomie B2,
  • sumienność, samodzielność myślenia, analizowanie i wyciąganie wniosków,
  • kreatywność, otwartość na współprace, komunikatywność,
  • motywacja/chęć do łączenia działalności naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej na rzecz ALK,
  • dyspozycyjność w zakresie prowadzenia zajęć w wybrane dni tygodnia i w niektóre weekendy,
  • gotowość do wskazania Akademii Leona Koźmińskiego jako pierwszego miejsca pracy,
  • profile na głównych mediach społecznościowych (LinkedIn, Twitter, Researchgate) lub gotowość do ich założenia.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze 210 godzin przewidzianych dla stanowiska,
  • rozpoczęcie pracy na oferowanym stanowisku planuje się od 01.09.2022 r.,
  • przewidywane zatrudnienie jednego pracownika na stanowisku Adiunkta,
  • Uczelnia pokrywa koszty aktywnego udziału w czołowych konferencjach międzynarodowych oraz koszty edycji/redakcji językowej prac naukowych kierowanych do międzynarodowych czasopism naukowych,
  • możliwość pozyskania wewnętrznych grantów na pokrycie badań wstępnych/ pilotażowych,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • benefity w ramach świadczeń socjalnych.

Wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące ogłoszenia rekrutacyjnego można kierować do
Pani dr Agnieszki Doczekalskiej na adres mailowy: adoczekalska@kozminski.edu.pl

Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie:

  • CV, listu motywacyjnego, odpisu dyplomu (skan),
  • wykazu planów publikacyjnych z obszaru zainteresowań badawczych wraz z planami badawczymi na najbliższe 3 lata,
  • wykazu publikacji z obszaru zainteresowań badawczych,
  • certyfikatu językowego lub ew. oświadczenia o znajomości języka angielskiego i polskiego ze wskazaniem poziomu znajomości określonym zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego

za pomocą formularza dostępnego na stronie: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b840db6a7b2e4fe9a328f3a3dd85bcbd do dnia 15.06.2022 r.

Informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.