adiunkt

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych

Opis stanowiska

DZIEKAN WYDZIAŁU „ARTES LIBERALES”
OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO ADIUNKTA (BADAWCZO-DYDAKTYCZNEGO)
SPECJALNOŚĆ RELACJA CZŁOWIEK-ZWIERZĘ

Nazwa stanowiska: adiunkt
Grupa stanowisk: Badawczo-dydaktyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony, pełen wymiar etatu
Liczba stanowisk pracy: 1
Przewidywana data rozpoczęcia pracy: 01.10.2021
Miejsce wykonywania pracy: Wydział „Artes Liberales”, Uniwersytet Warszawski
Wymagania:
–        stopień doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie nauki o kulturze i religii (kulturoznawstwo);

–        doskonała znajomość języka polskiego (ojczysty/C2);

–        znajomość języka angielskiego;

–        znaczące osiągnięcia naukowe w zakresie animal studies (w ujęciu interdyscyplinarnym);

–        doświadczenie studiów i/lub pracy naukowej w programach interdyscyplinarnych w Polsce i za granicą;

–        doświadczenie międzynarodowe;

–        doświadczenie dydaktyczne
Podstawowe obowiązki:
–        praca badawcza w zakresie animal studies

–        zajęcia dydaktyczne na Wydziale „Artes Liberales”;

–        pomoc w organizacji opieki nad studentami na Wydziale „Artes Liberales”
Wymagane dokumenty:
1.     Zgłoszenie do konkursu adresowane do Dziekana Wydziału „Artes Liberales”
2.     Kwestionariusz osobowy: https://bsp.adm.uw.edu.pl/wp-content/uploads/sites/18/2020/07/Kwestionariusz-osobowy_kandydat_11_2019.docx
3.     Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych przy rekrutacji do pracy https://bsp.adm.uw.edu.pl/wp-content/uploads/sites/18/2020/07/Klauzula-informacyjna-przy-rekrutacji-do-pracy_11_2019-1.docx
4.     Oświadczenie, w którym kandydat potwierdza, że zapoznał się i akceptuje zasady przeprowadzania konkursów na Uniwersytecie Warszawskim (Zarządzenie nr 106 Rektora UW z dnia 27 września 2019 r.);
5.     Życiorys zawodowy wraz z informacją o działalności naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej (w tym spis publikacji);
6.     Kopia dyplomu doktorskiego;
7.     Plan działalności badawczej i dydaktycznej, zgodny z planami Wydziału „Artes Liberales”;
8.     Inne dokumenty mające znaczenie dla sprawy
Miejsce składania dokumentów:
e-mail na adres: al@al.uw.edu.pl
Termin składania aplikacji:
Do dnia: 31.05.2021
Informacje o postępowaniu kwalifikacyjnym:
Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające warunku określone w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz.U.2021 poz. 478 z późn. zm.)

Zgłoszenia będą rozpatrywane przez Komisję Konkursową, powołaną przez Dziekana Wydziału „Artes Liberales” UW. Komisja może zaprosić wybranych kandydatów na spotkanie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej w dniu 31 sierpnia 2021 r. Konkurs jest pierwszym etapem określonej w Statucie UW procedury zatrudniania na stanowisku nauczyciela akademickiego, a jego pozytywne rozstrzygnięcie stanowi podstawę do dalszego postępowania. O wyniku konkursu kandydaci zostaną poinformowanie drogą mailową.