Adiunkt badawczo-dydaktyczny

Wydział Mechatroniki
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria mechaniczna

Opis stanowiska

Znajomość zagadnień związanych z analizą metrologiczną i szacowaniem niepewności pomiaru oraz zasad funkcjonowania laboratoriów wzorcujących wg wymagań normy ISO/IEC 17025. Wymagane doświadczenie w prowadzeniu prac badawczych związanych z metrologią pomiarów geometrycznych.

Wymienione dokumenty należy składać w Sekretariacie Wydziału Mechatroniki, ul. A. Boboli 8, 02-525 Warszawa, pok. 121 tel. 222348589.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 31.03.2022.

Politechnika Warszawska zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata i bez podania przyczyny.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.

Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia.

Bliższych informacji udziela prof. dr hab. inż. Marek Dobosz.