adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Wydział Mechatroniki
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

ukończenie studiów wyższych i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub magustra inżyniera;

posiadanie stopnia naukowego doktora inżyniera lub doktora w dziedzinie fizyka;

profil zawodowy wiążący się ze specjalnością naukową Zakładu Inżynierii Fotonicznej;

doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych;

gotowość do prowadzenia zajęć dydaktycznych z przedmiotów: Optics and photonics applications, Opto-numerical Methods and Testing, Instrumental Optics, Optomechatronics, Optical Fibre Technology, Optoelectronics material, Laser Techniques, w języku angielskim, w tym ćwiczeń projektowych i sesji laboratoryjnych;

gotowość do prowadzenia konsultacji, prac przejściowych, prac dyplomowych inżynierskich i magisterskich, w języku angielskim;

prowadzenie prac badawczych w zakresie rozwoju optycznych metod badań, projektowania układów optomechatronicznych i zastosowania urządzeń optoelektronicznych i fotonicznych  w optycznych metodach pomiarowych i wizualizacyjnych;

organizacji i prowadzenia powierzonych zadań z zakresu organizacji i usprawniania procesu dydaktycznego;

umiejętność pracy w zespole;

łatwość w kontaktach ze słuchaczami;

bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka polskiego).

Wymienione dokumenty należy składać w terminie do dnia 02.09.2021 w Sekretariat Dziekana Wydziału Mechatroniki ul. Św. A. Boboli 8 pok.121 tel.22-2348589.

Bliższych informacji udziela: dr hab. inż. Michał Józwik, prof. uczelni (michal.jozwik@pw.edu.pl).

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w terminie do dnia 15.09.2021.

Politechnika Warszawska zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata bez podania przyczyny.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty. Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia.