asystent

Wydział Transportu
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Opis stanowiska

Wymagania:

ukończenie studiów wyższych i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub tytułu równorzędnego;
znajomość języka programowania C# oraz platformy .NET, pakietu Microsoft Office, znajomość technologii programowania WWW;
znajomość zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją oraz maszynowym uczeniem;
znajomość języków programowania Java, Python oraz baz danych będzie dodatkowym atutem;
biegła znajomość języka polskiego;
dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne, samodzielne prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz samodzielne opracowanie publikacji międzynarodowych (min. B2);
profil naukowy wiążący się ze specjalnością naukową Wydziału/Zakładu.

Oczekiwania:

Kandydat na to stanowisko powinien charakteryzować się  dyspozycyjnością, chęcią rozwoju, oraz brakiem  drugiego miejsca zatrudnienia.

Uwagi:

Posiadanie doświadczenia dydaktycznego w prowadzeniu zajęć na uczelni technicznej – będzie dodatkowym atutem.

Wymienione dokumenty należy składać w terminie do dnia 1 września 2021 r. w Biurze Dziekana Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej ul. Koszykowa 75, gmach Wydziału Transportu, 00 662 Warszawa, tel. 22 234 7311.

Bliższych informacji udziela: p. Alicja Zagrajek w Biurze Dziekana

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 24 września 2021.

Politechnika Warszawska zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata i bez podania przyczyny.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty. Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia.