adiunkt badawczo dydaktyczny

Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Płock
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, praca dodatkowa lub tymczasowa
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria chemiczna

Opis stanowiska

Od kandydata oczekuje się znajomości zagadnień związanych z inżynierią chemiczną, projektowanie operacji jednostkowych oraz oprogramowania Aspen Hysys lub ChemCad. Kandydat powinien posiadać doświadczenie w prowadzeniu prac naukowo-badawczych i zajęć dydaktycznych oraz doświadczenie w zakresie stosowania nowoczesnych technik pomiarowych.

Wymienione dokumenty należy składać w Sekretariacie Instytutu Chemii 09-400 Płock ul. Łukasiewicza 17 pok. 216;  tel. 24 3672155.

Bliższych informacji udziela: dr inż. Małgorzata Petzel.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w terminie do dnia 07.09.2021 r.

Politechnika Warszawska zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty. Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia.