Asystent zespołu programistycznego

Wydział Informatyki i Telekomunikacji
Politechnika Wrocławska
  • Forma zatrudnienia: Część etatu, Etat
  • Wynagrodzenie: 4000 zł (netto)
  • Dziedzina nauki: informatyka techniczna i telekomunikacja

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Asystent zespołu programistycznego w obszarze inżynierii języka naturalnego i technologii językowych w ramach infrastruktury badawczej CLARIN-PL (http://clarin-pl.eu) koordynowanej przez Politechnikę Wrocławską, części europejskiej infrastruktury badawczej technologii językowych CLARIN ERIC (http://clarin.eu).

Zakres obowiązków
Współpraca z programistami w zakresie przygotowania zbiorów danych
Pomoc w ewaluacji narzędzi przetwarzania języka naturalnego
Tworzenie dokumentacji technicznej i raportów technicznych
Pomocnicze prace programistyczne

Nasze wymagania
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
Zainteresowanie obszarem przetwarzania języka naturalnego
Przynajmniej podstawowa znajomość jednego współczesnego języka programowania
Komunikatywna znajomość języka polskiego (min. B1/B2); na tym stanowisku nie wymagamy, żeby zatrudniona osoba była native speakerem języka polskiego
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1/B2)
Umiejętność pracy w zespole
Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

Mile widziane
Znajomość baz danych
Znajomość pakietu Office (Excel, Word na poziomie średniozaawansowanym)

Oferujemy
Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę lub możliwość pogodzenia pracy ze studiami (inżynierskimi, magisterskimi lub doktoranckimi) w przypadku pracy na część etatu
Pracę w przyjaznym zespole
Wynagrodzenie 4000 zł netto miesięcznie