Młodszy analityk biznesowy

Wydział Informatyki i Telekomunikacji
Politechnika Wrocławska
  • Forma zatrudnienia: Część etatu
  • Wynagrodzenie: 1900 zł netto na 1/2 etatu
  • Dziedzina nauki: informatyka techniczna i telekomunikacja

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Młodszy analityk biznesowy – samodzielny referent w obszarze inżynierii języka naturalnego i technologii językowych w ramach infrastruktury badawczej CLARIN-PL (http://clarin-pl.eu) koordynowanej przez Politechnikę Wrocławską, części europejskiej infrastruktury badawczej technologii językowych CLARIN ERIC (http://clarin.eu).

Zakres obowiązków
Analiza w ramach prowadzonych projektów informatycznych realizowanych za pomocą metodyk zwinnych (SCRUM)
Koordynowanie, prowadzenie spotkań i ustaleń analitycznych z klientem
Zarządzanie zakresem projektu oraz dokumentacją analityczną (aktualizacja wytworzonej już dokumentacji)
Nadzorowanie i wspieranie procesu testowania rozwiązań
Ścisła współpraca z zespołem deweloperskim

Nasze wymagania
Wykształcenie wyższe
Minimum pół roku doświadczenia na stanowisku młodszego analityka biznesowego, w tym umiejętność identyfikowania i specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
Umiejętność wykonywania analizy konkurencji i otoczenia biznesowego
Ocena potencjału komercjalizacji rozwiązań
Zainteresowanie obszarem przetwarzania języka naturalnego
Zrozumienia zagadnień technicznych na ogólnym poziomie, w szczególności związanych z integracją systemów informatycznych
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. na poziomie C1)
Umiejętność pracy w zespole
Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

Mile widziane
Znajomość baz danych
Znajomość pakietu Office (Excel, Word na poziomie średniozaawansowanym)
Doświadczenie w zakresie dokumentowania wymagań
Znajomość języków: rosyjski, niemiecki, hiszpański

Oferujemy
Stabilne zatrudnienie w wymiarze czasu pracy 1/2 etatu w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie 1900 zł netto miesięcznie w wymiarze 1/2 etatu (tj. 3800 netto za etat)
Możliwość zwiększenia wymiaru etatu po 3-miesięcznym okresie próbnym