Asystent stanowisko badawcze

Katedra i Zakład Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki farmaceutyczne

Opis stanowiska

Przewodniczący Rady Dyscypliny Nauki Farmaceutyczne Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu ogłasza konkurs otwarty na stanowisko asystenta w grupie badawczej  w Katedrze i Zakładzie Mikrobiologii Farmaceutycznej i Parazytologii

Nasze wymagania

  • potwierdzona publikacyjnie wysoka i samodzielna zdolność do pracy badawczej na modelu bakteryjnej celulozy
  • potwierdzona publikacyjnie wysoka i samodzielna zdolność do pracy badawczej zróżnicowanych modelach biofilmów in vitro, szczególnie tworzonych przez Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa oraz Candida albicanos
  • potwierdzona publikacyjnie wysoka i samodzielna zdolność do pracy badawczej na zróżnicowanych modelach oceny skuteczności olejków eterycznych
  • umiejętność aplikowania o projekty badawcze finansowane zewnętrznie

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie prac badawczych ustalonych z kierownikiem jednostki
  • publikowanie osiągnięć w renomowanych czasopismach
  • aplikowanie o projekty badawcze finansowane zewnetrzenie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet benefitów pracowniczych (13-stą pensję, dofinansowanie wypoczynku letniego, Kartę Multisport)

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • wniosek konkursowy
  • kwestionariusz osobo
  • zaświadczenie o średniej ocen z okresu studiów (dot. stanowisk asystenta, wykładowcy, lektora i instruktora),
  • spis publikacji naukowych z informacją o punktacji dokonanej przez Bibliotekę Główną UM we Wrocławiu
  • informacje o dotychczasowych osiągnięciach naukowych, informacje o ewentualnych realizowanych zajęciach dydaktycznych
  • przedstawienie zaświadczeń i dokumentacji umożliwiającej zdobycie punktów wg przyjętego kryterium punktowego w Uczeln
  • kopie świadectw pracy i zaświadczenie o trwającym zatrudnieniu, ew. zaświadczenie o okresie trwania studiów doktoranckich
  • oświadczenia określone w Regulaminie konkursu

Załączniki