adiunkt

Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych
Uniwersytet Wrocławski
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

FORMULARZ DLA OGŁOSZENIODAWCÓW

INSTYTUCJA:           Instytut Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego

Zakład Psychologii Żywienia

MIASTO: Wrocław

STANOWISKO: adiunkt

DYSCYPLINA NAUKOWA: Psychologia

TERMIN SKŁADANIA OFERT:  12.06.2021 na adres praca@uwr.edu.pl

SŁOWA KLUCZOWE: psychologia kliniczna i zdrowia, psychodietetyka, statystyka, metodologia badań społecznych

OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):

Wymagania wobec kandydata:

dyplom doktora nauk społecznych w zakresie psychologii
udokumentowane badania i publikacje z zakresu psychologii
doświadczenie dydaktyczne z zakresu psychologii klinicznej, psychopatologii, psychodietetyki, statystyki, metodologii badań społecznych
inicjatywa i skuteczność w zdobywaniu grantów
dobra znajomość języka angielskiego
dyspozycyjność

DOKUMENTY:

Podanie skierowane do Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego
Kwestionariusz osobowy
Życiorys
Autoreferat zawierający charakterystykę dotychczasowych doświadczeń naukowych , dydaktycznych oraz innych osiągnięć na polu organizacji i popularyzacji nauki, udział w konferencjach, wyróżnienia, nagrody, granty oraz projekty edukacyjne
Wykaz publikacji
Opinię sporządzoną przez osobę zajmująca się działalnością naukową posiadającą stopień naukowy doktora habilitowanego lub tytuł profesora z dziedziny objętej zainteresowaniami kandydata

Odpis dyplomu poświadczający uzyskanie stopnia naukowego doktora nauk humanistycznych lub doktora nauk społecznych w zakresie psychologii