Adiunkt/ Profesor w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w dyscyplinie psychologia

Wydział Studiów Stosowanych
Dolnośląska Szkoła Wyższa
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem Uczelni poszukujemy adiunkta / profesora w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych.

Przewidywana data zatrudnienia: 01.01.2022

Oferty prosimy składać na pośrednictwem strony: https://www.dsw.edu.pl/poznaj-dsw/o-uczelni/oferty-pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
– prowadzenie zajęć z co najmniej jednego z wymienionych zakresów: psychologia ogólna, psychologia kliniczna, psychologia w biznesie, metodologia badań psychologicznych i warsztat pracy naukowej.

NASZE WYMAGANIA
– osoby posiadającej minimum stopień naukowy doktora w dyscyplinie psychologia;
– doświadczenia w pracy badawczo-dydaktycznej;
– gotowości do prowadzenia zajęć w formie bezpośredniej;
– mile widziany udokumentowany dorobek naukowy i publikacyjny w dyscyplinie psychologia.

WYMAGANE DOKUMENTY:

– CV;
– kopie dyplomów oraz innych dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji;
oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu Dolnośląska Szkoła Wyższa będzie dla kandydata podstawowym miejscem pracy, zgodnie z art. 120 ust. 1 Ustawy prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;
– oświadczenie kandydata o spełnianiu warunków art. 20 ust. 1 pkt 1-3 i art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;
– oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

OFERUJEMY:
– pracę na pełny etat;
– stabilne zatrudnienie;
– możliwość rozwoju naukowego i zawodowego;
– ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.