instruktor wychowania fizycznego (3 etaty)

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
Politechnika Wrocławska
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 3800 pln - 4000 pln zł brutto
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o kulturze fizycznej

Opis stanowiska

Nazwa stanowiska:    instruktor wychowania fizycznego

Dziedzina: sport

Dyscyplina: sport

Nr referencyjny: instr/PRD/S3/1111-1/2023

Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar etatu: 4/4

Wydział Jednostka/ Komórka organizacyjna:     Studium Wychowania Fizycznego i Sportu

Rodzaj stanowiska: instruktor

Ostateczny termin składania zgłoszeń do udziału w konkursie: do dnia 30.06.2023 r. do godziny 15:00

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 03.07 – 14.07.2023 r.

Planowany termin zatrudnienia: 01.10.2023 r.

Okres Zatrudnienia i Wynagrodzenie:  czas określony od 01.10.2023 do 30.09.2027,       3.800 pln – 4000 pln

Link do oferty:

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie prowadziła obowiązkowe zajęcia z wychowania fizycznego, z oferty Studium, ze studentami Politechniki Wrocławskiej.

Zadania:

1.      Prowadzenie zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych z zakresu oferty dydaktycznej Studium WF i Sportu (swfis.pwr.edu.pl).

2.      Prowadzenie treningów sekcji.

3.      Realizacja zastępstw za nieobecnych nauczycieli.

4.      Organizacja imprez sportowo-rekreacyjnych dla studentów i pracowników Politechniki Wrocławskiej

5.      Stałe poszerzanie oferty dydaktycznej.

6.      Dokształcanie poprzez udział w kursach, szkoleniach i warsztatach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Wymagania

1.      Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające wymogi określone w art.113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.(Dz.U.2022, poz. 574 z późn.zm.).

2.      Stopień zawodowy magistra wychowania fizycznego.

3.      Dyspozycyjność w zakresie powierzonych zadań.

4.      Gotowość do udziału i zaangażowanie przy realizacji wydarzeń sportowych organizowanych przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Akademicki Klub Sportowy.

5.      Doświadczeni w prowadzeniu zajęć, treningów lub organizacji zawodów sportowych.

6.      Komunikatywność.

7.      Kreatywność w zakresie planowania, organizowania i prowadzenia zajęć.

8.      Biegła znajomość języka polskiego.

Oferujemy:

1.      Pracę w renomowanej Uczelni.

2.      Możliwość rozwoju zawodowego.

3.      Dołączenie do kompetentnego zespołu.

4.      Możliwość korzystania z oferty socjalnej.

5.      Elastyczny czas pracy.

6.      Możliwość pracy z grupami zaawansowanymi.

Perspektywy rozwoju:

1.      Umożliwienie korzystania ze szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

2.      Wspieranie w dążeniu do doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy.

Wymagane dokumenty:

1.      Zgłoszenie przystąpienia do konkursu adresowane do Rektora.

2.      Życiorys (CV).

3.      Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

4.      Odpis dokumentu stwierdzającego uzyskanie tytułu magistra wychowania fizycznego lub odpis dyplomu ukończenia studiów , uprawnień trenerskich oraz certyfikatów potwierdzających nabyte uprawnienia.

5.      Oświadczenie o zapoznaniu się z informacją dotycząca przetwarzania danych osobowych .

6.      Oświadczenie o spełnieniu wymogów określonych w art. 113 Ustawy z dnia 20 lipca 2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

7.      Oświadczenie Kandydata/Kandydatki, że w przypadku wygrania konkursu Politechnika Wrocławska będzie podstawowym miejscem pracy*.

Dostęp do niezbędnych formularzy przez link:

* W przypadku wygrania konkursu przez osobę, która jest zatrudniona w ramach stosunku pracy u innego pracodawcy prowadzącego działalność: badawczą, badawczo- dydaktyczną, badawczo-rozwojową, wdrożeniową (z wyłączeniem przypadków określonych w art. 125 ust. 3 Ustawy), a zatrudnienie to nie wygasa do dnia zatrudnienia w Politechnice Wrocławskiej jako podstawowym miejscu pracy, osoba ta, zgodnie z art. 125 ust. 1 Ustawy, z uwzględnieniem art. 125 ust. 2 Ustawy, obowiązana jest uzyskać zgodę Rektora na dodatkowe zatrudnienie w ramach stosunku pracy u innego pracodawcy po zatrudnieniu jej w Politechnice Wrocławskiej. W przypadku wygrania konkursu przez osobę, która prowadzi działalność gospodarczą, należy dopełnić wymogu z art. 125 ust. 7 Ustawy.

Dokumenty aplikacyjne w języku polskim lub angielskim prosimy:

– przesłać na adres korespondencyjny Politechnika Wrocławska, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Chełmońskiego 16, 51-630 Wrocław, w zamkniętych kopertach oznaczonych numerem referencyjnym sprawy instr/PRD/S3/1111-1/2023 ,

lub

– dostarczyć osobiście do sekretariatu Studium WF i Sportu, adres j.w., pok. 1.1.5, I piętro,

lub

– wysłać pocztą elektroniczną na adres sekretariat.swfis@pwr.edu.pl, podając w tytule wiadomości nr referencyjny sprawy instr/PRD/S3/1111-1/2023.

Aplikacje osób przesyłających dokumenty bez wskazania konkretnego nr referencyjnego oraz przesłane po terminie składania ofert nie będą rozpatrywane.

Wszelkich informacji na temat przebiegu konkursu udziela asystentka ds. kadr pod adresem poczty elektronicznej elzbieta.sikora@pwr.edu.pl

Decyduje data wpłynięcia dokumentów. Za ostateczny termin wpłynięcia dokumentów aplikacyjnych uznaje się godz. 15:00, dnia 30 czerwca 2023 r.

Otrzymanie dokumentów od kandydatki/kandydata zostanie potwierdzone przez asystentkę ds. kadr za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wskazany w zgłoszeniu.

Zgłoszenia kandydatek/kandydatów będą rozpatrywane przez komisję konkursową powołaną przez mgr Roberta Jarosza, Dyrektora Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

Po zamknięciu postępowania konkursowego przesłane pocztą tradycyjną aplikacje osób nieprzyjętych zostaną zwrócone. Zainteresowani będą mogli odebrać je od asystentki ds. kadr w terminie 6 miesięcy po zamknięciu postępowania konkursowego, za pokwitowaniem odbioru.

Uczelnia zastrzega sobie prawo, że konkurs może zostać nierozstrzygnięty.